Apteczka akumulatorowa – jesień 2020

cykliczna promocja Inter Cars „Apteczka akumulatorowa”
3.8.2020

1 sierpnia 2020 roku wystartowała dobrze znana klientom Inter Cars cykliczna promocja „Apteczka akumulatorowa”. Najnowsza edycja akcji potrwa do ostatniego dnia listopada, a klienci biorący w niej udział mogą liczyć na wydłużony termin płatności oraz rabaty otrzymane w formie faktury korygującej.
 

Do akcji „Apteczka akumulatorowa” przystąpić mogą wszyscy klienci Inter Cars, którzy we wskazanym terminie dokonają zakupu produktów wchodzących w skład asortymentu sprzedaży premiowej, na który składają się akumulatory osobowe, ciężarowe oraz wybrane narzędzia do obsługi akumulatorów jak testery, prostowniki itp. marek 4max, Varta, Bosch, Exide, Cartechnic, Furye i Optima.

Powiązane firmy

Zakupy asortymentu sprzedaży premiowej sumują się przez cały okres obowiązywania akcji. Sprzedaż obowiązuje do zamówień złożonych w oddziałach Inter Cars, a zamówienie jest generowane przez sprzedawcę. Aby wziąć udział w promocji należy zgłosić udział poprzez dedykowany formularz oraz dokonać zakupów w sieci sprzedaży Inter Cars. Akcja rozpoczęła się 1 sierpnia i potrwa do 30 listopada 2020 roku z możliwością przedłużenia jej przez organizatora.

Uczestnicy promocji w zależności od wartości dokonanych zakupów, okresu, w którym dokonają zakupów oraz terminu płatności, otrzymają następujące korzyści:

  • wydłużony termin płatności do 31.12.2020 r. – za zakupy o wartości min. 1 700 zł (netto),
  • rabat za zakupy o wartości min. 10 000 zł (netto).

W zależności od daty zakupów uczestnik sprzedaży premiowej otrzyma rabat wypłacony w formie faktury korygującej:

  • za fakturę wystawioną w sierpniu 2020 r. – za akumulator osobowy – 3 zł, za akumulator ciężarowy 6 zł;
  • za fakturę wystawioną we wrześniu 2020 r. – za akumulator osobowy – 2 zł, za akumulator ciężarowy 4 zł;
  • za fakturę wystawioną w październiku 2020 r. – za akumulator osobowy – 1 zł, za akumulator ciężarowy – 2 zł.

Warunkiem otrzymania rabatu jest terminowe uregulowanie należności względem Inter Cars. Bonus zostanie wypłacony w formie faktury korygującej do 31.01.2021 r.

Uczestnicy promocji, którzy dokonają wcześniejszych płatności za towary zakupione w ramach oferty specjalnej będą mogli skorzystać również z dodatkowego rabatu posprzedażnego:

  • za płatności dokonane do 31.08.2020 r. – rabat  1,5%,
  • za płatności dokonane do 30.09.2020 r. – rabat 1,0%.

Rabat za wcześniejszą płatność będzie rozliczany w formie faktur korygujących do faktur, za które dokonano płatności. Do uzyskania rabatu za wcześniejszą płatność nie jest wymagane rozliczenie się ze wszystkich zobowiązań. Rabat ten będzie naliczany indywidualnie do każdej w całości zapłaconej faktury.

Szczegółowy regulamin akcji dostępny jest w Katalogu Online.

Źródło: Inter Cars

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę