Nowy olej Castrol Magnatec. Kompatybilny ze specyfikacjami Fiata

Olej Castrol Magnatec. Kompatybilny ze specyfikacjami Fiata Castrol

Castrol wprowadził na rynek nową formułę swojego renomowanego samochodowego środka smarnego MAGNATEC powstałą z myślą o szczególnych potrzebach silników kompatybilnych ze specyfikacją Fiat GS1 oraz DS1 w modelach takich jak Fiat Panda oraz Fiat 500, Jeep Compass i Jeep Renegade oraz Alfa Romeo Mito. Castrol MAGNATEC 0W-30 GS1/DS1 wykorzystuje unikalną, opatentowaną technologię DUALOCK, która zapewnia silnikom samochodowym o 50% lepszą ochronę przed zużyciem przy rozruchu i ponawianym uruchamianiu.

  • MAGNATEC 0W-30 z unikalną technologią DUALOCK jest przeznaczony do silników kompatybilnych ze specyfikacją Fiat GS1 oraz DS1;
  • Nowy produkt zapewnia kompatybilnym pojazdom o 50% lepszą ochronę silnika przed zużyciem przy rozruchu i ponawianym uruchamianiu;

Olej Castrol MAGNATEC 0W-30 GS1/DS1 jest przeznaczony do stosowania we wszystkich pojazdach Fiata z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi, do których Fiat zaleca środki smarne 0W-30 o specyfikacji ACEA C2 lub starszej. Prezentowany nowy produkt to pierwszy olej silnikowy Castrol, który spełnia specyfikacje Fiat 9.55535-GS1 oraz Fiat 9.55535-DS1.

Castrol MAGNATEC przylega jak magnes do wrażliwych metalowych powierzchni i ruchomych części w silniku, chroniąc jednostkę napędową przy rozruchu. Unikalne molekuły w technologii DUALOCK wiążą się z innymi molekułami MAGNATEC, co zwiększa ochronę silnika przed zużyciem.

castrol_magnatec_gs1_ds1 Castrol

Nowa, zmodyfikowana formuła MAGNATEC przeznaczona jest do stosowania we wszystkich modelach Fiata z silnikami kompatybilnymi z GS1 i DS1. Nowy produkt dodatkowo umacnia wieloletnie związki marki Castrol z Fiatem, umożliwiając większej liczbie właścicieli samochodów korzystanie z doskonałej ochrony silnika zapewnianej przez Castrol MAGNATEC – wyjaśnia Shailendra Gupte, dyrektor ds. marketingu Castrol Europe.

Aby dowiedzieć się więcej o asortymencie produktów Castrol MAGNATEC, w tym Castrol MAGNATEC 0W-30 GS1/DS1, odwiedź stronę: https://www.castrol.com/pl.

Źródło: Castrol

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę