CAIRO-soft został dystrybutorem urządzeń Parcelcube

CAIRO-soft

Parcelcube oferuje rozwiązania wymiarujące udostępniane przez firmę Klutech – jednego z liderów branży. Firma oferuje kompleksowe rozwiązania wymiarujące dla firm zajmujących się magazynowaniem i wysyłką produktów. 

Urządzenia Parcelcube efektywnie rejestrują wymiary i masę produktów w operacjach przyjęcia oraz wysyłki towaru. Jest to zautomatyzowane urządzenie pomiarowe, wyposażone w kompletne oprogramowanie do pracy w każdym magazynie.

CAIRO-soft został dystrybutorem urządzeń Parcelcube, umożliwiając dzięki temu swoim klientom dostęp do narzędzia wymiarującego, wspomagającego pracę ich magazynu. W pełni zintegrowany z systemem cairo.WMS jest opłacalnym rozwiązaniem dla potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Dzięki urządzeniom Parcelcube możliwe jest wymiarowanie produktów w trakcie przyjmowania towaru na magazyn, podczas przygotowywania paczek do wysyłki oraz w dowolnym momencie pracy na magazynie.

Urządzenia Parcelube są w pełni zautomatyzowane oraz łatwe w obsłudze i kalibracji dzięki przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi. Ponadto mogą zaoszczędzić czas, który pracownicy poświęcają na wymiarowanie, a przy tym zmniejszają ryzyko błędów ewentualnych błędów operatora. Podczas swojej pracy Parcelube jednocześnie zbierają dane, które mogą okazać się wartościowe dla efektywnego zarządzania magazynem. Są to więc urządzenia które mogą zwiększyć wydajność magazynu, zmniejszyć ręczne wprowadzanie danych i zminimalizować ryzyko błędów.

Źródło: CAIRO-soft

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę