Bridgestone World i najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie mobilności podczas CES 2021

Innowacje Bridgestone na wirtualnych targach CES Bridgestone
14.1.2021

Bridgestone, wiodący dostawca zaawansowanych rozwiązań w zakresie zrównoważonej mobilności powrócił na targi Consumer Electronics Show (CES), które w tym roku odbyły się wirtualnie w dniach 11-14 stycznia 2021 r. W ramach wirtualnej wystawy firma zaprezentowała koncepcję Bridgestone World, interaktywnego miasta przyszłości napędzanego przez innowacje Bridgestone.

– Aktywne, inteligentne i zintegrowane cyfrowo technologie mają kluczowe znaczenie dla naszego celu, jakim jest tworzenie nowej wartości dla społeczeństwa i klientów poprzez zrównoważoną mobilność i zaawansowane technologie – powiedział Paolo Ferrari, president & CEO, Bridgestone Americas, executive vice president i executive officer, Bridgestone Corporation. – Chętnie podejmujemy również współprace z innymi innowatorami, aby wspólnie tworzyć lepszą przyszłość dla mobilności.

Reklama

Bridgestone World, opracowany specjalnie na tegoroczny wirtualny format CES, pozwala użytkownikom zbadać, w jaki sposób produkty i usługi cyfrowe pomagają rozwiązywać problemy, poprawiają mobilność konsumentów i tworzą nową wartość dla społeczeństwa. Środowisko miejskie w jakim osadzona jest rzeczywistość Bridgestone World umożliwia użytkownikom zbadanie ewolucji firmy Bridgestone w kierunku high-tech, z wykorzystaniem technologii inteligentnych opon, zaawansowanej analizy danych i nowych modeli biznesowych. Bridgestone World pokazuje, w jaki sposób firma zmienia się, aby pomóc swoim klientom zarządzać pojazdami w bezpieczniejszy, inteligentniejszy, wydajniejszy i bardziej zrównoważony sposób.

Prezentacje na żywo oraz na żądanie prowadzone przez Bridgestone, pomogą zrozumieć strategie firmy w kwestii wykorzystania zrównoważonego systemu mobilności i zaawansowanych technologii. Uczestnicy mają możliwość wzięcia udziału w:  

  • wideo na żądanie „Wizja Mobilności Bridgestone” z Paolo Ferrari, president & CEO, Bridgestone Americas, executive vice president i  executive officer, Bridgestone Corporation.
  • wycieczce na żywo po Bridgestone World z Marią Dunn, director of strategic planning i corporate strategy, Bridgestone Americas - 12 stycznia 2021 r. o godzinie 10:15 czasu wschodniego.
  • dyskusji na żywo: „Szansa w kryzysie – jak telematyka ewoluuje w celu optymalizacji mobilności”, z udziałem Raj Bajaja, vice president, Webfleet Solutions International i Bridgestone Mobility Solutions - 13 stycznia 2021 r. o godzinie 8:15 czasu wschodniego.

Innovation, Racing i Data

Reklama

Bridgestone wziął również udział w panelu na żywo poświęconym Indy Autonomous Challenge (IAC), którego Bridgestone jest oficjalnym dostawcą opon. Panel odbył się 12 stycznia 2021 r. o 13:45 EST i dotyczył tematyki Innovation, Racing i Data, która skupiała się na przyszłości wyścigów, sportach motorowych i autonomicznych technologiach.

Aby dowiedzieć się więcej o Bridgestone i doświadczyć wirtualnej prezentacji na targach CES, odwiedź www.futureofmobility.bridgestone.

Źródło: Bridgestone

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę