Brembo uruchamia Brembo Solutions

Niekonwencjonalna oferta Brembo Solutions Brembo

Niekonwencjonalna oferta Brembo Solutions opiera się na podejściu AI•Doing, które łączy doświadczenie Brembo w zakresie sztucznej inteligencji z jej zastosowaniem w przemyśle.

Brembo uruchomiło Brembo Solutions, nową jednostkę Grupy, która ma dostarczać klientom biznesowym wypracowane przez siebie rozwiązania cyfrowe wykorzystujące sztuczną inteligencję w przemyśle.

Oferta Brembo Solutions w zakresie wiedzy cyfrowej wykracza poza rynek motoryzacyjny i pomaga wdrażać bardziej wydajne i innowacyjne procesy w innych sektorach produkcyjnych i przemysłowych. Rozwiązania nowej jednostki bazują na ulepszonych procesach produkcyjnych wypracowanych przez Brembo – firma nazywa to podejście AI•Doing. Termin ten odnosi się do doświadczenia Brembo w dziedzinie sztucznej inteligencji (AI) i jej praktycznego zastosowania w przemyśle (Doing).

Brembo Solutions stanowi kolejny ważny element naszej strategii, w ramach której stajemy się dostawcą rozwiązań wykraczających poza sektor motoryzacyjny – mówi Daniele Schillaci, Brembo CEO. – W ten sposób wychodzimy naprzeciw potrzebom rynkowym, udostępniając wiedzę Brembo dotyczącą innowacji cyfrowych wszystkim firmom, które chcą poprawić wydajność i konkurencyjność. Nasze praktyczne podejście sprawia, że Brembo Solutions odegra wyjątkową rolę.

Brembo Solutions opracowuje rozwiązania dostosowane do potrzeb firm z różnych sektorów, od tekstyliów po żywność, od przemysłu żelaznego i stalowego po masową dystrybucję. Pierwszym klientem jest znana marka z branży modowej.

Stosując podejście AI•Doing firma Brembo wykorzystuje zaawansowane aplikacje ze sztuczną inteligencją, aby zapewnić najwyższą jakość produktów, a także pomóc zwiększyć wydajność. Opracowuje również modele, umożliwiające podejmowanie decyzji na podstawie danych.

Źródło: Brembo
 

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę