Blik dostępny w ramach programu Vitay

CC BY-SA 3.0/Wikimedia
16.12.2015

Już teraz na stacjach ORLEN za każde 50 zł zapłacone za pomocą systemu płatności mobilnych BLIK, klienci otrzymają nagrodę w postaci tysiąca punktów VITAY.

By skorzystać z promocji wystarczy być właścicielem lub założyć kartę VITAY oraz odwiedzić jedną z 1300 objętych promocją stacji ORLEN. Podczas zakupów na stacji należy poinformować sprzedawcę o płatności BLIKIEM, a następnie uruchomić aplikację mobilną swojego banku, wybrać BLIK jako formę płatności, wpisać kod na terminalu i zaakceptować transakcję na swoim telefonie. Promocja już się rozpoczęła i potrwa miesiąc lub do wyczerpania puli 60 milionów punktów VITAY.

Punkty VITAY można wymienić na przykład na rabat na paliwo, kawę, hot-dogi, napój energetyczny Verva Racing Team, a także na usługi i nagrody dostępne w katalogu Programu VITAY. Promocja nie obejmuje napojów alkoholowych, wyrobów tytoniowych, produktów leczniczych oraz niektórych artykułów dziecięcych.

Operatorem BLIKA jest Polski Standard Płatności czyli spółka, założona przez sześć banków: Alior Bank, Bank Millennium, Bank Zachodni WBK, ING Bank Śląski, mBank (oraz Orange Finanse) i PKO Bank Polski (oraz Inteligo). Klienci tych placówek jako pierwsi mogą skorzystać z BLIK jako wspólnego systemu płatności mobilnych, w którym telefon przejmuje rolę karty.

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę