Bicie boczne tarczy hamulcowej – szkolenie techniczne Textar

Bicie boczne tarczy hamulcowej – szkolenie techniczne Textar TMD Friction
26.4.2021

Firma Textar zaprasza na szkolenie online poświęcone przyczynom i skutkom bicia bocznego tarcz hamulcowych. Spotkanie zaplanowano na środę, 28 kwietnia. Poprowadzi je Wojciech Sokołowski, ekspert techniczny marki Textar.

Podczas webinaru omówione zostaną wszystkie aspekty dotyczące bicia bocznego tarczy hamulcowej – czym jest to zjawisko, jakie są jego przyczyny i skutki. Zaprezentowane zostaną też konkretne przypadki warsztatowe problemów związanych z niewłaściwym montażem elementów układu hamulcowego.

Powiązane firmy

TMD Friction

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:30 i potrwa godzinę. W jego trakcie przewidziano także czas na pytania uczestników i odpowiedzi eksperta.
Aby skorzystać ze szkolenia, wystarczy zarejestrować się na stronie https://textar.com/pl/bicie-boczne-tarczy-hamulcowej-przyczyny-i-skutki-28042021-11-30-12-30/

Środowy webinar jest kolejnym z cyklicznych, specjalistycznych szkoleń przygotowanych przez Textar dla mechaników samochodowych i dotyczących układów hamulcowych. Tematy i formuła webinarów zostały opracowane w taki sposób, by można je było łatwo połączyć z codzienną pracą warsztatową.

Harmonogram szkoleń dostępny jest na stronie internetowej TEXTAR:  https://textar.com/pl/webinary-textar

Źródło: TEXTAR

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę