Bartosz Ostałowski został Influencerem Motoryzacyjnym Roku w plebiscycie The Best of Moto 2020

Bartosz Ostałowski został Influencerem Motoryzacyjnym Roku Inter Cars
8.12.2020

3 grudnia odbył się wielki finał plebiscytu The Best of Moto. Nagrodzone zostały osobistości ze świata motoryzacji, najlepsze samochody i projekty związane z branżą automotive. Tytuł Influencera Motoryzacyjnego Roku zdobył Bartosz Ostałowski. Ambasador Inter Cars został wyróżniony za całokształt swojej pracy w świecie mediów w roku 2020.

Plebiscyt The Best of Moto został przeprowadzony po raz trzeci. Organizatorem konkursu jest jeden z wiodących serwisów motoryzacyjnych w Polsce – moto.pl. Podobnie, jak w ubiegłych latach, jury ze wsparciem internautów wybierało najlepsze samochody minionego roku, wyjątkowe projekty, a także najbardziej zasłużone dla motoryzacji osoby.

Jedną z kategorii specjalnych, która dołączyła do plebiscytu w tej edycji, był Influencer Motoryzacyjny Roku. O tytuł walczyły znane nazwiska związane z branżą automotive i motorsportem – Bartosz Ostałowski, Karolina Pilarczyk, Gosia Rdest, Grzegorz Ciźla, Michał Sztorc, Miłośnicy 4 kółek i Marek Wieruszewski.

– Świat mediów się zmienia. Obok tych tradycyjnych, doskonale w tej roli sprawdzają się także te nowe. Naturalnym następstwem rozwoju social mediów jest pojawienie się w przestrzeni medialnej tzw. influencerów, czyli osób, które są źródłem informacji i inspiracji dla wielu internautów. Moto.pl, jako nowoczesne medium, dostrzega ten trend i zachęca do oddawania głosów na swojego ulubionego influencera branży motoryzacyjnej – tłumaczyli podczas gali przedstawiciele redakcja Moto.pl.

Zwycięzca tej kategorii został wyłoniony w ramach głosowania internetowego. Decyzją internautów tytuł Influencera Motoryzacyjnego Roku trafił do Bartosza Ostałowskiego – jedynego na świecie profesjonalnego kierowcy sportowego, który prowadzi samochód stopą. Drifter zdobył aż 65,7 proc. wszystkich głosów.

– Zwycięstwo w plebiscycie The Best of Moto to dla mnie ogromne wyróżnienie! Traktuję to jako docenienie mojej pracy – nie tylko na torze – ale także w świecie mediów. Cieszę się, że za pośrednictwem Internetu mogę dzielić swoją motoryzacyjną pasję z osobami, które na co dzień śledzą moje kanały w mediach społecznościowych. Przyznam, że biorąc pod uwagę jakie osoby zostały nominowane w plebiscycie razem ze mną, nie spodziewałem się wygranej. Jestem szczęśliwy, że to, co robię, podoba się wielu ludziom i mam tak liczne grono kibiców, którzy wspierają moje działania. Chciałbym podziękować za każdy głos oddany na mnie – to nasza wspólna wygrana! Jestem zmotywowany do realizowania kolejnych projektów – również na płaszczyźnie social mediów. Zachęcam wszystkich do obserwowania moich kanałów. Mogę obiecać, że nie zabraknie na nich ekstremalnych, motywujących i motoryzacyjnych treści – mówił Bartosz Ostałowski.

Źródło: Inter Cars

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę