Autoryzowane Warsztaty Melett

Autoryzowane  Warsztaty Melett Melett
11.6.2021

Sieć Autoryzowanych Warsztatów Melett to pierwsza i jedyna w Polsce sieć regeneracji tur­bosprężarek. Do sieci należą warsztaty, które świadczą usługę regeneracji turbosprężarek.

Firma Melett jest angielskim producentem turbo­sprężarek i najwyższej jakości części do ich rege­neracji. Sieć Autoryzowanych Warsztatów Melett to pierwsza i jedyna w Polsce sieć regeneracji tur­bosprężarek. Do sieci należą warsztaty, które świadczą usługę regeneracji turbosprężarek. Głów­ną domeną tych firm jest jakość usług, a z firmą Melett łą­czy je dwustronna umowa autoryzacyjna.

Każdy z Autoryzowanych Warsztatów Melett ma od­powiednią wiedzę i nowoczesne zaplecze techniczne wraz z urządzeniami do ustawiania przepływów zmiennej geometrii (VNT).

Korzyści z członkostwa w sieci

Wyróżnienie na konkurencyjnym rynku regenera­cji turbosprężarek oraz:

  • reklama w prasie motoryzacyjnej,
  • reklama i wyróżnienie wraz z lokalizacją na stronie www,
  • artykuły sponsorowane i promocja w Internecie,
  • wizualizacja warsztatu,
  • dostęp do katalogów,
  • atrakcyjne rabaty na części,
  • nieodpłatny udział w szkoleniach,
  • wsparcie techniczne,
  • wsparcie marketingowe.

Kryteria przyjęcia

Żeby zostać członkiem sieci, każdy z war­sztatów musiał przejść proces certyfi­kacji. Zwraca się podczas niego uwagę na standardy pracy, wyposażenie warsztatu, jakość części używanych do regeneracji turbosprężarek, a także zadowolenie klienta. Każdy warsztat, który stara się o przyjęcie do sieci, musi być wyposażony w specjalistyczne urzą­dzenia, takie jak wyważarki VSR oraz maszyny do ustawiania mechanizmów zmiennej geome­trii VNT. Pozwala to na profesjonalną i bezproblemo­wą naprawę turbosprężarek tego typu.

Informacje dodatkowe

Obecnie sieć Autoryzowanych Warsztatów Melett zrzesza 11 firm w całej Polsce. Klient, który decyduje się na regenerację turbosprężarki w jednym z poleca­nych przez nas warsztatów, może być pewien, że re­generację wykonano według ścisłych norm, przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu oraz przy wykorzystaniu wysokiej jakości części firmy Melett.

Wybierając autoryzowany warsztat regeneracji turbosprężarek, oferujący wysoką jakość usług, nie tylko zmniejszamy ryzyko awarii, ale zapewniamy sobie spokój i zyskujemy pewność, że nasza turbosprężarka jest w dobrych rękach. Gdy prowadzimy warsztat samochodowy, chronimy tym reputację własnej firmy, ale również pomagamy poprawić ogólną re­putację branży napraw.

Pełna lista Autoryzowanych Warsztatów Melett wraz z danymi do kontaktu znajduje się na stronie www.melett.pl/warsztaty

Właściciel sieci:

Mellet Autoryzowany Warsztat 2021Melett Polska Sp. z o.o.
ul. S.J. Rolbieskiego 4, 85-862 Bydgoszcz
tel. +48 52 320 00 49
mel_polska@wabtec.com
www.melett.pl/warsztaty

 

 

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę