AUTOPART na liście 1000 firm, które inspirują Europę

AUTOPART
13.12.2018

AUTOPART, polski producent akumulatorów samochodowych z siedzibą w Mielcu, znalazł się na liście 1000 firm, które inspirują Europę – ranking przygotowywany jest co roku przez London Stock Exchange Group. Londyńska giełda wyróżniła tylko 30 firm z Polski.

Raport zawiera prezentacje wybranych przedsiębiorstw, analizuje trendy i wskazuje kierunki gospodarcze istotne z punktu widzenia Wielkiej Brytanii i Europy. W rankingu znajdują się najbardziej dynamiczne firmy, rozwijające się w sposób szybki i zrównoważony, dla których duże znaczenie ma działalność eksportowa.

– To wyróżnienie jest dla nas bardzo przyjemnym zaskoczeniem. Cieszymy się, że AUTOPART jest dostrzegalny z poziomu tak prestiżowego podmiotu jakim jest londyńska giełda. To potwierdzenie, że droga rozwoju, którą sobie wyznaczyliśmy jest słuszna, ale też przede wszystkim to motywacja do dalszej, ciężkiej pracy

 – komentuje Monika Bąk, prezes zarządu AUTOPART SA.

Więcej informacji na www.autopart.pl.

Źródło: AUTOPART

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę