AS-PL w rankingu TOP 100 Największych Firm na Pomorzu

AS-PL
8.10.2018
Reklama
Reklama

Kolejne wyróżnienie dla firmy AS-PL przyznane tym razem przez redakcję Dziennika Bałtyckiego.

Tegoroczny ranking TOP 100 Największych Firm na Pomorzu skupia przedsiębiorstwa, które w 2017 r. zanotowały największe przychody ze sprzedaży, ponadto przeznaczyły nakład na nowe inwestycje oraz zatrudniają dużą ilość osób.

Reklama

Firma AS-PL plasuje się na wysokiej pozycji, osiągnąwszy w 2017 r. blisko 122 mln. złotych przychodów ze sprzedaży. Spółka zatrudnia obecnie już prawie 300 osób w dwóch lokalizacjach, a wkrótce planuje otwarcie nowego magazynu i siedziby Działu Handlowego o łącznej powierzchni aż 3500 m2.

Wśród liderów znalazły się spółki, które w Polsce osiągają rekordowe wyniki. Ranking przedstawiany jest od 1996 r. i tegoroczna edycja jest już 22-gą. Wyniki dowodzą, iż w 2017 r. firmy zwiększyły swoje wyniki finansowe oraz położyły większy nacisk na inwestycje (w porównaniu do wcześniejszych lat). Umiarkowanie natomiast wzrósł poziom zatrudnienia.

Reklama

Źródło: AS-PL

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama