Aplikacja MPULSE na smartfony

MAHLE udostępnia aplikację na smartfon MAHLE

MAHLE Aftermarket udostępnia swój magazyn MPULSE Mobility Magazine w formie aplikacji na smartfony. Nowa aplikacja oferuje klientom kanał cyfrowy, który łączy wszystkie oferty usług i informacje w jednym miejscu.

  • Łatwy i szybki dostęp do wszystkich nowości produktowych, porad i wskazówek przydatnych w codziennej pracy warsztatu.
  • Intuicyjna obsługa dzięki integracji wszystkich ofert i kanałów MAHLE Aftermarket
  • Aplikacja jest dostępna w App Store i Google Play Store.

MAHLE Aftermarket udostępnia swój magazyn MPULSE Mobility Magazine w formie aplikacji na smartfony. Nowa aplikacja oferuje klientom dostęp do cyfrowej platformy, która łączy wszystkie oferty usług i informacje w jednym miejscu. Głównymi tematami są nowe produkty, innowacje i fascynujące historie związane ze sportami motorowymi. Dzięki integracji Portalu Szkoleniowego MAHLE i Komunikatora Technicznego, wsparcie w codziennej pracy warsztatu jest dostępne za jednym kliknięciem. Aplikację MAHLE MPULSE można pobrać z App Store i Google Play Store.

Smartfon jest zawsze z nami. Dlatego teraz oferujemy nasz magazyn dla klientów MPULSE jako łatwą w obsłudze aplikację. Jako partner niezależnych warsztatów korzystamy z aplikacji, aby zapewnić mechanikom przydatne informacje, wsparcie i dodatkowe szkolenia – łatwo dostępne, z jednego źródła  –  mówi Philipp Grosse Kleimann, Szef MAHLE Aftermarket i Członek Zarządu MAHLE.

Magazyn MPULSE osiąga sukcesy od 2017 roku i jest skierowany do warsztatów, mechaników samochodowych i mechaników hobbystów. Po przeniesieniu magazynu do wersji online MAHLE Aftermarket robi teraz kolejny krok, udostępniając aplikację na smartfony. Czytelnicy mają teraz jeszcze łatwiejszy dostęp do wiadomości branżowych, programów szkoleniowych, porad i wskazówek dotyczących serwisowania i napraw wszystkich rodzajów pojazdów oraz sklepu dla miłośników motoryzacji. Ponadto MPULSE stale dzieli się wiedzą na temat nowych technologii i trendów motoryzacyjnych.

Aplikacja oferuje wszystkie funkcje internetowego magazynu, takie jak funkcje wyszukiwania i tłumaczenia oraz filtry tematyczne. Ponadto użytkownicy mogą zapisywać istotne artykuły i informacje za pomocą indywidualnej bazy artykułów do wyświetlenia w późniejszym terminie. Dzięki powiadomieniom nie przegapią żadnego interesującego tematu. Ponadto artykuły można udostępniać znajomym i współpracownikom wprost z aplikacji. 


Więcej informacji na temat aplikacji MPULSE można znaleźć na stronie https://www.mpulse.mahle.com/en.

Źródło: MAHLE
 

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę