ALEX wydłuża gwarancję na sterowniki OPTIMA

ALEX
20.4.2020

ALEX przedłuża gwarancję sterowników OPTIMA do pięciu lat, przez co chce podkreślić swoją dojrzałość.

Wiemy, że produkujemy komponenty najwyższej jakości, dlatego wydłużamy okres gwarancji sterowników OPTIMA nano i OPTIMA EXPERT aż do 5-ciu lat. Realność naszej obietnicy polega na wieloletnich badaniach laboratoryjnych i wiarygodnych testach, nie na strategii marketingowej. Dobrowolne wydłużenie okresu gwarancji, to nasza absolutna pewność. O tym, że sterowniki ALEX spełniają najwyższe wymogi, mogą przekonać się Państwo sami – mówi Kierownik Działu Marketingu, Sebastian Kowalczyk.

W trosce o klientów przedsiębiorstwo ALEX przedłuża gwarancję na najpopularniejszą linię sterowników OPTIMA. Sterowniki OPTIMA nano oraz OPTIMA EXPERT zamontowane w aucie po 10 kwietnia 2020, automatycznie zostają objęte nowym dłuższym okresem gwarancji. Nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi kosztami (opłatami, ubezpieczeniami) czy formalnościami.

Rozszerzona 5-letnia gwarancja obejmuje sterowniki OPTIMA nano i OPTIMA EXPERT sprzedawane i montowane wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Pozostałe warunki gwarancji nie ulegają zmianom. Szczegółowe warunki wydłużenia gwarancji dostępne są na stronie: https://autogas-alex.com/przedluzamy-gwarancje-na-sterowniki-z-3-do-5-ciu-lat/

OPTIMA nano to najbardziej zaawansowany komputer sterujący sekwencyjnym wtryskiem gazu, w klasie sterowników na 24-pinowym złączu. Przeznaczony jest zarówno do pojazdów z prostymi, jak i rozbudowanymi systemami pośredniego wtrysku paliwa. Nowatorski algorytm sterownika OPTIMA nano, precyzyjnie dobiera dawkę gazu do warunków pracy i obciążenia silnika w pełnym zakresie jego pracy, ograniczając tym samym zużycie gazu. Podłączenia standardowego interfejsu OBD, daje instalatorom możliwość zbierania map korekt OBD, map czasów wtrysków względem obrotów i ciśnienia kolektora oraz precyzyjnej regulacji od czasów wtrysków, obrotów, ciśnienia kolektora, temperatury czy ciśnienia gazu.

OPTIMA EXPERT to profesjonalny sterownik z wbudowanym modułem obsługi OBD oraz emulatorem czujnika ciśnienia paliwa. Emulator jest w pełni programowalny z poziomu aplikacji do strojenia instalacji OPTIMA (od versji 2.05). Zaawansowane funkcje sterownika, pozwalają na autoadaptację oraz bezpośrednią komunikację z OBD pojazdu, co czyni go jednym z najbardziej dojrzałych sterowników w klasie do 4-6-8 cylindrów.

Źródło: ALEX

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę