Elit Polska wprowadza do oferty akumulatory marki ERA z trzyletnią gwarancją

Elit Polska wprowadza do oferty akumulatory marki ERA Elit Polska
4.9.2020

Elit Polska wprowadza do oferty akumulatory renomowanej marki ERA. W ofercie ogólnopolskiej hurtowni dostępne będą baterie zarówno do samochodów osobowych, jak również ciężarowych. Wskaźnik pokrycia wszystkich europejskich pojazdów wynosi w przypadku marki ERA aż 98% zapotrzebowania rynku.

Wysokie oczekiwania producentów samochodów, a także klientów nastawionych na komfort użytkowania sprawiają, że dobry akumulator cechować musi nie tylko duża moc, ale także bezpieczeństwo użytkowania. Akumulatory rozruchowe ERA zapewniają maksymalny komfort rozruchu w każdej sytuacji. Dzięki zaawansowanej technologii i innowacyjnym detalom ERA oferuje rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb:

  • Akumulatory ERA AGM – oferujące maksymalną wydajność w nowoczesnych pojazdach wyposażonych w zaawansowane systemy Start-Stop oraz pojazdach klasy średniej i wyższej o najwyższych wymaganiach w zakresie poboru energii ze względu na dużą liczbę dodatkowych odbiorników energii.
  • Akumulatory ERA EFB – zapewniające wysoką wydajność w podstawowych systemach Start-Stop i pojazdach o wysokich wymaganiach w zakresie poboru energii ze względu na dużą liczbę dodatkowych odbiorników energii.
  • Akumulatory ERA SLI – niezawodny wybór do wszystkich zastosowań w pojazdach bez funkcji Start- Stop.

Akumulatory ERA EFB zapewniają niezawodne zasilanie urządzeń elektrycznych w czasie, gdy silnik jest wyłączony, a także gwarantują, iż zostanie on ponownie uruchomiony w ułamku sekundy, gdy tylko nadejdzie czas ponownego rozpoczęcia jazdy. Dzięki temu bardzo dobrze współpracują z systemami start-stop, obecnymi w coraz większej ilości samochodów. Warto wspomnieć, że oprócz akumulatorów, marka ERA znana jest m.in. z produkcji części do alternatorów i rozruszników.

Spośród zalet baterii ERY mających zastosowanie zarówno w samochodach osobowych, jak też ciężarowych, należy dodatkowo wymienić:

  • 100% OEQ (ang. Original Equipment Quality) – montowane na tzw. pierwszy montaż.
  • Wyprodukowane w Europie.
  • Technologia „High Performance Grid” (kratki o wysokiej wydajności) zapewniająca większą wydajność rozruchu na zimno i zwiększoną ochronę przed korozją.
  • Zasada „zero waste” – akumulatory w niemal 100% nadają się do recyklingu.

– Akumulatory marki ERA to kolejna nowość w szerokiej ofercie Elit Polska. Cieszymy się, że będziemy mogli zaoferować naszym klientom baterie właśnie tego producenta. ERA znana jest z wykorzystania zaawansowanych technologii, długiej żywności, stabilności cyklu oraz wysokich parametrów pod kątem bezpieczeństwa. Akumulatory ERA objęte są 3-letnią gwarancją producenta i dostępne będą we wszystkich filiach ELIT Polska oraz w katalogu zamówieniowym dla klientów biznesowych – mówi Anna Cebeńko, Marketing Manager w Elit Polska.

Źródło: Elit

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę