Mechanicy stawiają na BILSTEIN i Heroes in Blue

Akcja sprzedażowa BILSTEIN BILSTEIN
9.4.2021

Do 30 kwietnia trwa akcja sprzedażowa BILSTEIN skierowana do lokalnych dystrybutorów. Jednym z jej elementów jest zaproszenie mechaników do uczestnictwa w programie Heroes in Blue (Błękitnych Bohaterów).

Promocją „Mechaniku postaw na BILSTEIN” objęta jest cała oferta – amortyzatory, miechy powietrzne, kolumny airmatic, zestawy zawieszeń, sprężyny oraz łożyska górnego mocowania, elementy ochronne i odbojniki. Za ich zakup na kwotę 3000 złotych netto – można sumować transakcje – nabywca otrzymuje zestaw odzieży warsztatowej. To czapeczka, koszulka, spodnie i rękawiczki robocze.

Powiązane firmy

– Zdecydowaliśmy się na praktyczne dodatki, które przydadzą się w codziennej pracy mechanika. Jednocześnie kierujemy zaproszenie do uczestnictwa w naszym programie Heroes in Blue, czyli Błękitni Bohaterowie. Obie nasze propozycje spotkały się z dużym zainteresowaniem, co oczywiście bardzo nas cieszy. Ale nie traktujemy ich jako wyznacznika wzrostu zakupów. Są to przykłady naszych wielopłaszczyznowych działań z zakresu wsparcia warsztatów – mówi Tomasz Siemek, brand manager marki BILSTEIN w Polsce.

Akcja „Mechaniku postaw na BILSTEIN” prowadzona jest przez oficjalnych Partnerów marki BILSTEIN w Polsce: Auto Land, Auto Partner, Inter Parts, Motogama i Polcar. Od początku kwietnia do promocji dołączył Inter Cars.

Heroes in Blue (Błękitni Bohaterowie) to program dla mechaników zajmujących się serwisowaniem i wymianą amortyzatorów. W jego ramach BILSTEIN udostępnia dodatkowe materiały techniczne i porady praktyczne, informacje o nowościach, dedykowanych promocjach i akcjach specjalnych, filmy szkoleniowe oraz forum wymiany doświadczeń i wspólnych rozwiązań napotykanych wyzwań.

Udział w programie jest bezpłatny, obowiązuje jednak ograniczona liczba uczestników. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie: https://workshop.bilstein.com/pl/mechaniku-postaw-na-bilstein/
Maciej Kalisz

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę