Akcja Centra Mocy przedłużona

7.1.2016

Tegoroczna edycja akcji Centra Mocy została wydłużona do końca stycznia. Powód jest prosty – w końcu doczekaliśmy się mrozów i niestety także problemów z rozruchem. Kierowcy zyskali zatem więcej czasu, aby bezpłatnie sprawdzić stan akumulatora.

Druga edycja akcji rozpoczęła się z końcem października 2015 r. i ostatecznie potrwa do 31 stycznia 2016 r. Kierowcy, którzy wraz z siarczystymi mrozami doczekali się pierwszych problemów z rozruchem silnika, mogą sprawdzić kondycję swoich akumulatorów w prawie 300 punktach (sklepach i warsztatach) na terenie całej Polski. Testowanie akumulatorów jest bezpłatne i obejmuje akumulatory dowolnej marki. Ci, którym nie udało się uruchomić samochodu w mroźny poranek i bez skutku próbowali doładować akumulator, w ramach akcji Centa Mocy mogą także wynegocjować rabat na zakup nowego akumulatora marki Centra lub Exide.

Jesteśmy elastyczni i otwarci na potrzeby kierowców. Wraz ze spadkiem temperatur wzrosła liczba zapytań o akcję Centra Mocy, dlatego postanowiliśmy przedłużyć ją do końca stycznia. Mamy nadzieję, że bezpłatna diagnostyka i możliwość negocjowania rabatów na nowe akumulatory pomoże wielu kierowcom w te mroźne dni – mówi Mariola Michalczyk z Exide Technologies S.A.

Chcemy, aby kierowcy byli świadomi możliwości nowych akumulatorów oraz nabyli wiedzę, która umożliwi im uniknąć sytuacji awaryjnych. Naszym celem jest edukacja, dzięki której klient zyskuje komfort i bezpieczeństwo, dlatego gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej akcji – dodaje.

Centra Mocy to cykliczna akcja organizowana przez Exide Technologies. Aby skorzystać z bezpłatnej kontroli akumulatora, należy udać się do najbliższego punktu sprzedaży akumulatorów lub warsztatu, który bierze udział w akcji Centra Mocy (lista placówek biorących udział w akcji dostępna jest na stronie www.centramocy.pl oraz na www.akumulator.pl). Na miejscu akumulator zostanie sprawdzony za pomocą specjalistycznego testera. Wynik badania zostanie umieszczony na specjalnej naklejce na akumulator oraz przekazany w formie uzupełnionej ulotki. W ramach akcji kierowcy mogą negocjować także rabat na zakup nowego akumulatora marki Centra lub Exide. Kupon rabatowy jest ważny przez 12 miesięcy od daty kontroli akumulatora i można go zrealizować w punkcie sprzedaży, w którym dokonaliśmy przeglądu akumulatora w ramach akcji Centra Mocy, a który przyznał rabat.

Źródło: Centra

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę