3 raty × 99 zł za wyposażenie warsztatów w leasingu w Inter Cars

Inter Cars
12.8.2020
Reklama
Reklama

Tylko do końca wakacji trwa specjalna akcja Inter Cars, w ramach której przy zakupie dowolnego urządzenia wyposażenia warsztatów w formie leasingu, trzy pierwsze raty wyniosą zaledwie 99 zł.

Specjalną akcją objęte są wszystkie maszyny i urządzenia dostępne w ofercie Inter Cars. Klienci, którzy zdecydują się na takie rozwiązanie finansowania nowych urządzeń nie tylko otrzymają specjalny bonus na start obniżający trzy pierwsze raty leasingu, ale też mogą dokonać zakupu bez początkowej wpłaty własnej. Oferta powstała w oparciu o współpracę z PKO Leasing S.A. i skierowana jest do wszystkich klientów największego dystrybutora części zamiennych w Polsce.

Reklama

Akcja obowiązuje do końca wakacji, dlatego warto już teraz zastanowić się nad wymianą starych urządzeń lub poszerzeniem zakresu działania swojego serwisu, aby jak najlepiej przygotować się do sezonu jesienno-zimowego. Klienci wybierający ofertę leasingową Inter Cars mogą bez obaw inwestować i zarabiać, nie martwiąc się o zachowanie płynności finansowej warsztatu. Inwestycja zarabia już praktycznie od pierwszego dnia zakupu, a uproszczone procedury sprawiają, że klienci oszczędzają swój czas i mogą rozwijać biznes nawet w czasie pandemii.

Dlaczego warto wybrać leasing z Inter Cars?

  • nie wydajesz gotówki;
  • urządzenie zarabia na siebie praktycznie od dnia zakupu;
  • bo to legalna tarcza podatkowa;
  • bez formalności, szybko i wygodnie;
  • z atrakcyjnymi warunkami finansowymi;
  • 100% finansowanie inwestycji;
  • ubezpieczenie zakupionego sprzętu.

Powiązane firmy

Reklama

 

 

W przypadku dodatkowych pytań związanych z ofertą prosimy o kontakt pod adresem mailowym ic.leasing@intercars.eu lub z Przedstawicielami Handlowymi Inter Cars na terenie całego kraju.

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama