15-lecie Optibelt w Polsce

30.4.2014

W tym roku mija 15 lat od utworzenia polskiego oddziału niemieckiego producenta pasków napędowych - firmy Optibelt. Centralnym punktem obchodów jubileuszu będzie konferencja podsumowująca działalność, połączona ze spotkaniem dystrybutorów, klientów i pracowników. W dniach 27-29 czerwca do Polski przyjadą najważniejsi klienci spółki oraz
kierownictwo centrali przedsiębiorstwa.

Optibelt Polska sp. z o.o. od początku swego istnienia jest jednym z filarów europejskiej sieci dystrybucji Arntz Optibelt Gruppe. Wybór nie był przypadkowy. 15 lat temu akcjonariusze, uwzględniając korzystną lokalizację oraz doświadczenie i
kompetencje pracowników, zdecydowali o ulokowaniu spółki dystrybucyjnej właśnie w Polsce. Obecnie oddział w Dąbrowie Górniczej obsługuje dystrybutorów i odbiorców końcowych z Polski, Litwy, Łotwy, Estonii, Ukrainy, Białorusi, Rosji i Mołdawii.

Przedsiębiorstwo Optibelt jest jednym z wiodących producentów pasów napędowych. W swojej ofercie posiada między innymi paski klinowe, wielorowkowe, rozrządu oraz zestawy naprawcze do wszystkich pojazdów.

Centrala firmy i główne zakłady produkcyjne od ponad 140 lat znajdują się w miejscowości Höxter, w Nadrenii Północnej - Westfalii.

www.optibelt.net.pl

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę