14 nowych cewek zapłonowych DENSO

14 nowych cewek zapłonowych w ofercie DENSO Denso

DENSO rozszerzyło ofertę cewek zapłonowych o 14 nowych numerów katalogowych, które mają 1649 zastosowań i zastępują 21 numerów części OE.

Nowe cewki zapłonowe DENSO mają zastosowanie w niemal 33 milionach pojazdów, szczególnie w wyższych modelach aut na rynku europejskim. Przykładowe zastosowania można znaleźć w poniższej tabeli:

Nowe cewki zapłonowe DENSO_zastosowania
Denso

Najwyższa jakość i niezawodność – cewki zapłonowe DENSO

Cewki zapłonowe DENSO przeznaczone na rynek wtórny wykorzystują te same, zaawansowane technologie, które są stosowane do produkcji części OE. Program obejmuje jednobiegunowe cewki zapłonowe (COP) zapewniające podwójną iskrę w systemie bezrozdzielaczowym, blokowe cewki zapłonowe, cewki zapłonowe w instalacjach z rozdzielaczem oraz cewki cylindryczne (prętowe). Każda z nich została zaprojektowana przez DENSO w taki sposób, by zapewnić optymalne działanie i łatwy montaż. Ulepszona wydajność magnetyczna cewki szybciej generuje wysokie napięcie, przyczyniając się do oszczędności energii.

Cewka_zaplonowa_Denso Denso

DENSO jest liderem w technologii bezpośredniego zapłonu i ściśle współpracuje z producentami pojazdów na całym świecie. Firma opracowała pierwszą w przemyśle samochodowym, niewielką, cylindryczną cewkę zapłonową. DENSO jest również pionierem w zakresie mikroobwodów sterujących oraz diagonalnych uzwojeń indukcyjnych. Te oraz inne przełomowe konstrukcje stosowane w cewkach zapłonowych DENSO dla rynku wtórnego zapewniają niezawodne, skuteczne działanie zapłonu podczas każdej podróży.

Więcej informacji o cewkach zapłonowych DENSO można znaleźć w e-katalogu firmy na stronie www.denso-am.eu/pl, w katalogu TecDoc lub u przedstawiciela DENSO.

Źródło: Denso

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę