10 nowych sond lambda DENSO

Nowe sondy lambda w ofercie DENSO Denso

DENSO Aftermarket rozszerzyło ofertę o 10 nowych sond lambda, które mają łącznie 745 zastosowań w ponad 15,5 mln pojazdów.

Nowe numery katalogowe zastępują 64 numery części OE i mają 745 zastosowań w pojazdach takich marek jak Audi, Chrysler, Dacia, Hyundai, Jeep, Kia, Nissan, Renault, Seat, Skoda i VW. Szczegółowe informacje o nowych czujnikach tlenu są już dostępne w e-katalogu DENSO i w katalogu TecDoc.

Program sonda lambda DENSO

Zaawansowane technologicznie sondy lambda DENSO pomagają bardziej efektywnie spalać paliwo i ograniczają emisję spalin. DENSO jest jednym z wiodących producentów czujników tlenu na świecie – każdego dnia kilkaset milionów sond lambda DENSO spełnia swoje zadanie, mierząc zawartość tlenu w spalinach.

W skład programu sond lambda DENSO dla rynku wtórnego wchodzą zarówno sondy regulacyjne (umieszczone przed katalizatorem) jak i sondy diagnostyczne (umieszczone za katalizatorem). Ze względu na zastosowaną technologię można je podzielić na sondy cyrkonowe (kubkowe i planarne), sondy typu A/F (kubkowe i planarne), sondy tytanowe oraz sondy Lean Burn (mieszanki ubogie).

Więcej informacji o sondach lambda DENSO można znaleźć na stronie www.denso-am.eu/pl, w katalogu TecDoc lub u przedstawiciela DENSO.

Źróło: DENSO

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę