Złoto dla zawieszenia sportowego BIlstein w plebiscycie Golden Top Brand 2020

Bilstein
13.3.2020

Bilstein po raz kolejny otrzymał prestiżowe wyróżnienie Golden Top Brand 2020. Nagroda ta jest tym cenniejsza, bowiem przyznają ją kierowcy.

Redakcja Auto Zeitung przeprowadziła doroczny plebiscyt na najlepsze produkty motoryzacyjne. W kategorii zawieszenia sportowego marka Bilstein, po raz dwunasty z rzędu, zajęła pierwsze miejsce. Takiego zdania było blisko 30% z 15 631 głosujących.

Reklama

Bilstein od połowy ubiegłego wieku aktywnie uczestniczy w sportach motorowych. Zebrane w nich doświadczenia procentują przy produkcji zawieszenia, także do samochodów używanych w codziennym ruchu drogowym. O zdobytej pozycji wśród kierowców świadczą właśnie nagrody przyznane w plebiscytach z udziałem użytkowników – mówi Andrzej Wojciech Buczek, doradca techniczny w IHR Warszawa, przedstawicielstwa producenta amortyzatorów Bilstein w Polsce – Wspieramy także polskich zawodników, od ubiegłego roku Bilstein jest partnerem Gosi Rdest. Już po pierwszym sezonie współpracy widać wzrost zainteresowania referencjami zawieszenia do samochodów sportowych oraz o wysokich osiągach.

Powiązane firmy

Reklama

Źródło: Bilstein

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę