Szkolenie z dynamicznej wymiany oleju w automatycznej skrzyni biegów

Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
12.5.2020

Ravenol zaprasza na szkolenie z dynamicznej wymiany oleju w automatycznej skrzyni biegów w praktyce. Szkolenie prowadzone jest w formie webinaru w czasie rzeczywistym przez co uczestnicy mają możliwość zadawania pytań, a prowadzący natychmiastowo na nie odpowiadają. 

Szkolenie prowadzone jest przez ekspertów oraz wieloletnich praktyków: Pawła Gancarczyka właściciela firmy MVS oraz Macieja Gronka właściciela warsztatu Serwis Skrzyń automatycznych. 

Szkolenie podzielone jest na trzy części, podczas których uczestnicy dowiedzą się m.in.:

Reklama

    • Jak przyjąć i wydać samochód z automatyczną skrzynią biegów, 
    • Na co zwracać uwagę podczas serwisu,
    • Jakie są plusy i minusy wymiany statycznej i dynamicznej, 
    • Jak zlokalizować złącza serwisowe. 

W części praktycznej uczestnicy będę mieli możliwość zobaczyć na żywo, oczami mechanika dynamiczną wymianę oleju na samochodzie Mini Clubman Cooper S ze skrzynią AISIN GA8F22AW.

Ukończenie całości szkolenia składającego się z 3 części upoważnia uczestnika do otrzymania certyfikatu.

Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem, który można otrzymać od swojego dystrybutora. Po jego wypełnieniu na wskazany adres mailowy zostanie nadesłany link do szkolenia.  

Źródło: Ravenol

Powiązane firmy

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę