Wirtualna podróż po AS-PL

AS-PL
8.1.2020
Reklama
Reklama

AS-PL zaprasza do wirtualnej przechadzki po trzech oddziałach firmy zlokalizowanych w Gdańsku i Lubichowie. Dzięki nowoczesnym możliwościom technicznym mają Państwo okazję obejrzeć budynki zarówno z „lotu ptaka”, jak i swobodnie przemieszczać się po biurach firmy, magazynach oraz hali produkcyjnej.

Pomysł na stworzenie wirtualnego spaceru powstał już kilka miesięcy temu. Firma chciała pokazać, że budynki AS-a to nie tylko nowoczesne konstrukcje, ale także pięknie i ergonomicznie zaprojektowane wnętrza, przystosowane do przyjaznej i efektywnej pracy.

Reklama

Wirtualny spacer pozwala przybliżyć firmę AS-PL jako miejsce otwarte i przyjazne. Jednocześnie umożliwia zajrzenie do każdego pokoju oraz miejsc ciekawych i na co dzień niedostępnych. Taka noworoczna niespodzianka ma być zachętą, aby odwiedzić firmę nie tylko wirtualnie.

Wirtualny spacer po wnętrzach trzech oddziałów firmy AS-PL dostępny jest na stronie: https://360.as-pl.com.

Reklama

Źródło: AS-PL

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama