Wiosenna kampania olejów Platinum ORLEN Oil

Zapach palonej gumy, ryk silnika i rosnąca adrenalina – takie emocje gwarantuje ORLEN Oil, producent i dystrybutor olejów marki PLATINUM w swojej wiosennej kampanii reklamowej, która wystartowała 21 marca.
W najnowszym spocie reklamowym oleje PLATINUM polecane są przez profesjonalnego mechanika wyścigowego: Tomasza Gajdę, znanego między innymi ze współpracy przy serii wyścigów Porsche GT3 Cup Chellange Central Europe, którego marka PLATINUM jest strategicznym partnerem.
Przeprowadzone przez agencję TNS w ubiegłym roku badania wskazują, że renoma wyścigów Porsche Platinum GT3 CCCE oraz motorsportowe emocje, pozytywnie przekładają się na wizerunek marki PLATINUM. Dzięki konsekwentnej strategii komunikacyjnej udaje nam się sukcesywnie zwiększać świadomość marki, a jednocześnie budujemy jej wiarygodność i zyskujemy zaufanie klientów” – mówi Anna Wiertel, Dyrektor Marketingu ORLEN Oil.
Wraz z rozpoczęciem najnowszej kampanii, oleje PLATINUM będą objęte promocją. Zakup co najmniej 1 litra oleju PLATINUM w wyznaczonym okresie do 30 kwietnia2015 r. to szansa na zdobycie jednego z sześciu zaproszeń na Porsche Driving Experience, czyli niezwykłej wyprawy do Stambułu na tor Formuły 1. To ekskluzywna propozycja dla entuzjastów szybkiej jazdy, poszukujących mocnych wrażeń. Dodatkowo codziennie do wygrania będą zestawy Porsche, w tym miniatury jednego z legendarnych modeli samochodu, sportowej czapeczki oraz kubka z limitowanej serii.
Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem strony: www.wygrajzplatinum.pl.



