Ważna informacja o zmianie terminu TARGÓW GASSHOW 2021

7.10.2021
Reklama
Reklama

Z uwagi na sytuację na świecie wywołaną zagrożeniem i rosnącymi zachorowaniami spowodowanymi przez koronawirusa (COVID-19), organizator Międzynarodowych Targów GasShow & Autoservice Expo podjął decyzję o zmianie terminu całego wydarzenia.

Kluczowy wpływ na tę decyzję ma trudna sytuacja związana z ograniczeniami w podróżach międzynarodowych i chaosem związanym z różnymi przepisami i ich interpretacją przy przekraczaniu granic państw. Ponad połowa wystawców i gości imprezy to firmy i menadżerowie spoza Polski. Znaczna część z nich, w tym kluczowi wystawcy natrafili na problemy, które uniemożliwiają im wjazd do Polski bez uniknięcia obowiązkowej kwarantanny. To samo dotyczy gości targów i konferencji. W takich okolicznościach, mając na względzie interes wystawców, gości i powodzenie samej imprezy, organizator jest zmuszony po raz kolejny przełożyć jej termin.

Reklama

 

Mając na uwadze ubiegłoroczne doświadczenia, z dużą dozą pewności możemy założyć, że okres wiosenny będzie sprzyjał organizacji wydarzeń bez uniemożliwiających ją ograniczeń. Międzynarodowe Targi GasShow i towarzyszące im wydarzenia, w tym Międzynarodowa Konferencja „LPG, CNG, LNG – szanse i bariery dla rozwoju rynków” odbędą się w kwietniu 2022 r. w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI.

Reklama

Dokładna data wydarzenia zostanie podana w tym miesiącu. Zmiana terminu wydarzenia nie wpływa na ważność złożonych zamówień i rezerwacji stoisk, zawartych umów partnerskich i medialnych, a także kart wstępu  dla Gości i uczestników konferencji (VIP PASS).

Źródło: Międzynarodowe Targi GasShow 2021

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama