VETURO: jeden bagażnik na wiele lat

VETURO: jeden bagażnik na wiele lat Steinhof
18.8.2021

Nowoczesne bagażniki rowerowe VETURO, to trwałe konstrukcje, które opracowano z myślą o wieloletniej eksploatacji. Są nie tylko bardzo starannie zmontowane i wykonane z wysokiej jakości materiałów, ale mają także szerokie zaplecze oryginalnych i przystępnych cenowo części zamiennych.

Współczesny świat zmaga się z wieloma wyzwaniami natury ekologicznej. Dużym problemem jest zalew rynku produktami jednorazowymi. W razie ich uszkodzenia, naprawy są niemożliwe lub nieopłacalne, więc trafiają na śmietnik, zastąpione nowymi, również nienaprawialnymi.

Powiązane firmy

Z bagażnikami VETURO jest zupełnie inaczej. Już na wstępie udostępniamy potencjalnym klientom nie tylko katalog platform VETURO, ale także katalog części zamiennych i akcesoriów wraz z ich cennikiem.

Odnawiasz

Miłośnicy rowerów używają bagażników rowerowych przez cały sezon. Wielokrotny montaż i demontaż rowerów (lub całego bagażnika) powoduje naturalne zużycie ruchomych elementów. Nierzadko zdarza się też, że użytkownik zgubi jakiś uchwyt czy zaczep. VETURO nie pozostawia swoich klientów z tym problemem, tylko oferuje pełną gamę potrzebnych części zamiennych. Należy wspomnieć w tym miejscu o wspornikach, gałkach z zamkiem, podstawkach pod koła rowerowe (na belki), zamkach na kulę mocującą bagażnik czy wreszcie o paskach transportowych. Te i inne części pozwalają cieszyć się pełną funkcjonalnością bagażnika przez wiele lat od chwili zakupu i utrzymywać go w idealnym stanie.

Naprawiasz

Stłuczka? Zarysowanie? Żaden problem. W katalogu akcesoriów do bagażników rowerowych VETURO znajdują się nie tylko lampy bagażnika, ale także listwa, która je łączy i podtrzymuje tablicę rejestracyjną. Dzięki temu można w prosty sposób naprawić błędy popełnione podczas cofania lub usunąć ślady drobnych stłuczek.

Satysfakcja z eksploatacji

Ludzie, którzy tworzą markę VETURO zdają sobie doskonale sprawę ile dla pasjonatów znaczy rower i czym jest jazda nim solo, lub w grupie rowerowej z rodziną lub przyjaciółmi. Wszelkie udogodnienia konstrukcyjne oraz szeroka gama akcesoryjna VETURO pozwalają wydłużyć przyjemne chwile obcowania z rowerem o fazę jego załadunku, rozładunku i transportu. Tak jak najlepsze rowery, bagażniki VETURO zostały opracowane tak, aby służyły niezawodnie przez wiele lat.

Przykładowe referencje i orientacyjne ceny:

  • Lampy: 345 zł/szt.
  • Tylna listwa łącząca lampy: 103 zł
  • Zamek na kuli: 89 zł
  • Wsporniki: 78-90 zł
  • Podstawki kół: 50 zł
  • Pasek: 14 zł

Źródło: Steinhoff

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę