Valeo z odświeżoną stroną internetową

Valeo z odświeżoną stroną internetową Valeo
22.6.2021

Szybsza, bardziej wydajna, odpowiadająca na aktualne trendy – taka jest nowa strona internetowa firmy Valeo – globalnego producenta części samochodowych na rynek pierwotny i wtórny. Valeo odświeżyło swoje witryny jednocześnie we wszystkich krajach, w których prowadzi działalność.

Valeo z odświeżoną stroną internetową

Zmiany na stronach internetowych Valeo

Wygląd stron Valeo przeszedł głęboką transformację, co łatwo zauważyć już na pierwszy rzut oka. Zmianom uległy strony główne, strony dedykowane poszczególnym produktom czy grupom produktowym, a także witryny związane z programami lojalnościowymi i promocjami. Witryny przeszły głęboką metamorfozę nie tylko od wizualnej, ale także technicznej. Są w pełni responsywne i dostosowane do przeglądania na wszystkich dostępnych urządzeniach cyfrowych (komputer stacjonarny, laptop, tablet, smartfon).

Nowe strony zapewniają szybszy dostęp do kluczowych funkcji (informacji technicznych Tech@ssist, wyszukiwarki części, programu Valeo Specialist Club, szkoleń online czy katalogów).

Odświeżona strona Valeo w wersji polskiej dostępna jest pod adresem: https://www.valeoservice.pl/pl

 

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę