Valeo Service prezentuje nową wyszukiwarkę sprzęgieł

Valeo Service prezentuje nową wyszukiwarkę sprzęgieł Valeo
31.3.2022

Innowacyjna wyszukiwarka zestawów sprzęgieł do pojazdów ciężarowych Valeo pozwala na znalezienie odpowiednich części w rekordowo krótkim czasie.

 

Wreszcie szybki i skuteczny sposób na wyszukiwanie sprzęgieł do pojazdów ciężarowych

Kiedy masz do wykonania naprawę, prawdopodobnie chcesz się do niej zabrać jak najszybciej, ale czas spędzony na zastanawianiu się, jakich części potrzebujesz i gdzie je znaleźć, to czas, którego nie poświęcasz na naprawy.

Właśnie dlatego firma Valeo opracowała wyszukiwarkę zestawów sprzęgła do pojazdów ciężarowych. Jest ona dostępna bezpłatnie on-line i bez konieczności logowania się. Wyszukiwarka pomoże znaleźć potrzebne części w rekordowym czasie, ponieważ zawiera nie tylko listy zestawów, ale umożliwia również dostęp do poszczególnych części w zestawach.

Wyszukiwarka Valeo zawiera:

  • ponad 4700 referencji konkurencji,
  • ponad 3900 referencji OES,
  • ponad 33 000 kombinacji odpowiadających ponad 500 zestawom sprzęgieł.

Wyszukiwarka umożliwia wyszukiwanie po nazwie producenta lub po numerze części OES, IAM lub Valeo. Po znalezieniu potrzebnego elementu strona z listą części zawiera również wszystkie informacje techniczne i specyfikacje, które są przydatne dla tej części.

Wyszukiwarka zestawów sprzęgła dostępna jest na stronie: www.valeoservice.pl/pl/clutch-kit-finder.

Źródło: Valeo

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę