Valeo Service prezentuje nową wyszukiwarkę sprzęgieł

Valeo Service prezentuje nową wyszukiwarkę sprzęgieł Valeo
31.3.2022

Innowacyjna wyszukiwarka zestawów sprzęgieł do pojazdów ciężarowych Valeo pozwala na znalezienie odpowiednich części w rekordowo krótkim czasie.

 

Wreszcie szybki i skuteczny sposób na wyszukiwanie sprzęgieł do pojazdów ciężarowych

Reklama

Kiedy masz do wykonania naprawę, prawdopodobnie chcesz się do niej zabrać jak najszybciej, ale czas spędzony na zastanawianiu się, jakich części potrzebujesz i gdzie je znaleźć, to czas, którego nie poświęcasz na naprawy.

Właśnie dlatego firma Valeo opracowała wyszukiwarkę zestawów sprzęgła do pojazdów ciężarowych. Jest ona dostępna bezpłatnie on-line i bez konieczności logowania się. Wyszukiwarka pomoże znaleźć potrzebne części w rekordowym czasie, ponieważ zawiera nie tylko listy zestawów, ale umożliwia również dostęp do poszczególnych części w zestawach.

Wyszukiwarka Valeo zawiera:

  • ponad 4700 referencji konkurencji,
  • ponad 3900 referencji OES,
  • ponad 33 000 kombinacji odpowiadających ponad 500 zestawom sprzęgieł.

Powiązane firmy

Reklama

Wyszukiwarka umożliwia wyszukiwanie po nazwie producenta lub po numerze części OES, IAM lub Valeo. Po znalezieniu potrzebnego elementu strona z listą części zawiera również wszystkie informacje techniczne i specyfikacje, które są przydatne dla tej części.

Wyszukiwarka zestawów sprzęgła dostępna jest na stronie: www.valeoservice.pl/pl/clutch-kit-finder.

Źródło: Valeo

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę