Valeo przyspiesza w dziedzinie sztucznej inteligencji dzięki narzędziom Google Cloud

Valeo przyspiesza w dziedzinie AI dzięki Google Cloud Valeo

Valeo, światowy lider w technologiach mobilnych, wzmacnia swoją bliską współpracę z Google Cloud w obszarze generatywnej sztucznej inteligencji.

Valeo wykorzystuje technologie, wiedzę i infrastrukturę Google Cloud, koncentrując się na zastosowaniach generatywnej sztucznej inteligencji (AI) w całej firmie.

Valeo korzysta z możliwości oferowanych przez rozwój AI oraz kreatywność swoich zespołów na całym świecie, aby identyfikować i rozwijać bardziej innowacyjne, efektywne i ekonomiczne rozwiązania, dostosowane do potrzeb klientów.

W listopadzie 2023 r. Valeo zorganizowało swój pierwszy hackathon skoncentrowany na generatywnej AI we współpracy z Artefact, francuską firmą specjalizującą się w wdrożeniach technologii AI i zaawansowanych rozwiązań danych, a także z Google Cloud, dostarczającym infrastrukturę i technologie dedykowane generatywnej AI.

Hackathon zidentyfikował przypadki użycia tej technologii, które dostarczą skutecznych rozwiązań dla Valeo i aktualnie są one przedmiotem wstępnych prac we współpracy z Google Cloud. W szczególności aplikacje te umożliwią rozwój bardziej efektywnych procesów w inżynierii, zarządzaniu projektami, zarządzaniu wiedzą i utrzymaniu przemysłowym.

Geoffrey Bouquot, Wiceprezes Zarządzania Strategicznego i Innowacji w firmie Valeo, wyjaśnia:

Sztuczna inteligencja otwiera fantastyczne możliwości poprawy naszej wydajności, technologii i zdolności przemysłowych. Jesteśmy dumni z pracy z Google Cloud nad generatywną sztuczną inteligencją, aby przyspieszyć postępy w tej dziedzinie i rozwijać innowacyjne i efektywne rozwiązania dla bardziej ekologicznej i bezpiecznej mobilności dla wszystkich.

Źródło: Valeo

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę