Usprawnienia aktualizacji danych KYB w TecDoc

KYB

KYB zapowiada dalszą poprawę jakości przekazywania swoich danych i ich widoczności w systemie TecDoc. W sierpniu ogłoszono, że KYB zachowuje status dostawcy grupy A dla TecAlliance.

Specjalny zespół ludzi pracuje w pełnym wymiarze godzin, aby dane katalogowe KYB były zawsze aktualne i dokładne. Aby móc otrzymać status dostawcy klasy A, należy zagwarantować zgodność opisów produktów z normami TecAlliance w co najmniej 99%.

Ponadto, KYB zostało wybrane do wzięcia udziału w programie pilotażowym TecAlliance, w ramach którego nowe informacje dodawane do TecDoc będą pojawiać się w systemie w ciągu 6 dni, co stanowi ogromną poprawę w stosunku do obecnej sytuacji czyli okresu półtora miesiąca. Projekt pilotażowy został uruchomiony w sierpniu 2019 roku. KYB może już teraz szczycić się pozycją lidera na rynku w branży nowych amortyzatorów.

Najnowsze dane wskazują na to, że montaż podzespołów KYB do europejskich marek samochodów w wieku poniżej 5 lat stanowi o ponad 5 milionów egzemplarzy więcej w porównaniu z liczbą montowanych produktów najbliższego konkurenta. Dzięki temu, że KYB jest jednym z największych producentów amortyzatorów wybranych w celu osiągnięcia znacznej poprawy funkcjonowania systemu TecDoc, którego celem jest przyspieszenie dostępności danych, może być tylko lepiej.

Jean Francois Huan, dyrektor generalny ds. zarządzania produktem w KYB Europe Aftermarket powiedział – KYB jest w stanie wprowadzić na rynek nowe amortyzatory szybciej niż jakikolwiek inny producent, i to z wielu powodów. KYB to dostawca oryginalnego wyposażenia do 1 na 5 samochodów produkowanych na świecie, co oznacza, że wprowadzamy na rynek produkty jako pierwsi. W innych przypadkach dysponujemy oddziałami badawczymi zlokalizowanymi na całym świecie, dużym ośrodkiem badawczo-rozwojowym w Japonii oraz centrum montażowym i testowym we Francji. Możliwość dodawania nowych danych do systemu TecDoc w ciągu 6 dni jest kolejnym krokiem na drodze udostępniania produktów na rynku i uzyskiwania ich widoczności dla naszych klientów szybciej niż ktokolwiek inny.

Źródło: Informacja prasowa KYB

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę