Automechanika Dubai 2021 za nami

Unimetal na targach Automechanika Dubai 2021 Unimetal
4.2.2022

Śmiało można powiedzieć, że największe i najbardziej popularne na Bliskim Wschodzie i w Afryce targi Automechanika Dubai 2021 zakończyły się sukcesem. Na tętniących życiem halach wystawowych odbyły się liczne premiery innowacyjnych produktów dla rynku motoryzacyjnego. Jak wskazują statystyki przez bramy Dubai World Trade Center przeszło 20 574 gości ze 129 krajów.

Polski producent urządzeń dla stacji kontroli pojazdów i warsztatów, firma Unimetal, na swoim stoisku prezentował zintegrowaną linię diagnostyczną Uniline z systemem Multiline Quantum. Rozwiązanie świetnie sprawdza się na rynkach azjatyckich. Dzięki niemu klienci mają możliwość na jednej stacji diagnostycznej zbadać aż 300 pojazdów dziennie. Stacje te wyposażone są w zintegrowane linie motocyklowe i dla pojazdów osobowych, pracują na dwie zmiany, pod nadzorem kamer i z obowiązkiem wysyłania danych do serwerów rządowych.

Źródło: Unimetal

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę