UFI Filters powołuje nową menedżer sprzedaży ds. rynku aftermarket w Europie Wschodniej

Nowa menedżer sprzedaży ds. rynku aftermarket UFI Filters UFI Filters
9.5.2022

UFI Filters, wiodąca firma w dziedzinie technologii filtracji i produkcji wymienników ciepła do pojazdów spalinowych, hybrydowych i elektrycznych, wzmacnia zespół sprzedaży w Europie Wschodniej, powołując nową menedżer ds. rynku aftermarket.

Izabela Stachowiak dołącza do zespołu jako Aftermarket Sales Manager Eastern Europe. Oprócz tytułu magistra zarządzania biznesem, posiada ona ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie sprzedaży filtrów samochodowych na rynku wtórnym.

Ponadto nowa menadżer firmy ma szeroką wiedzę na temat filtracji i funkcjonowania sektora aftermarket. Do jej obowiązków należeć będą organizacja sprzedaży oraz rozwój relacji biznesowych z klientami w Polsce, Rumunii, na Węgrzech, w Czechach, na Słowacji, w Ukrainie, Mołdawii i krajach bałtyckich.

Przez całą karierę zawodową Izabela Stachowiak pełniła funkcję menedżer sprzedaży i odpowiadała za europejskie rynki. Jej nominacja ma wzmocnić i rozszerzyć działalność UFI Filters w Europie Wschodniej.

Onofrio Defina, COO & Sales Aftermarket EMEA Director w UFI Filters, komentuje: – Jestem dumny, że mogę powitać Izabelę w naszym zespole Aftermarket. Europa Wschodnia odgrywa kluczową rolę w działalności firmy na rynku wtórnym. Jestem przekonany, że jej wiedza i doświadczenie przyczynią się w znacznym stopniu do zwiększenia naszej aktywności w tym regionie.

Źródło: UFI FIlters

 

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę