Tork wprowadza do sprzedaży maseczki na twarz

Tork wprowadza do sprzedaży maseczki na twarz Tork
10.5.2021

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie maseczkami ochronnymi i regulacje nakazujące ich noszenie w miejscach pracy, Tork wprowadza na rynek wysokiej jakości maseczki.

Maseczki ochronne są uzupełnieniem zróżnicowanej gamy produktów marki i mają pomóc przedsiębiorcom w spełnianiu oczekiwań dotyczących wyższych standardów higieny w przestrzeni publicznej. Aby pomóc ograniczyć rozprzestrzenianie się infekcji, maseczki na twarz muszą być odpowiedniej jakości i zgodne z normami.

Reklama

Do oferty Tork wprowadzone zostały dwa rodzaje maseczek: Tork maseczki ochronne typu II oraz Tork maseczki medyczne typu IIR. Spełniają normę EN 14683: 2019 i zostały zaprojektowane tak, aby zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się infekcji z użytkownika na inne osoby. Tork maseczki medyczne typu IIR posiadają elastyczne opaski na głowę lub uszy i są odporne na przesiąkanie (odporność na przesiąkanie ≥ 16 kPa zgodnie z EN 14683).

Maseczki ochronne typu II pakowane są po 10 sztuk, co ułatwia ich rozdawanie pracownikom. Tork maseczki medyczne typu IIR są natomiast kompatybilne z dozownikiem H2 lub H3, dzięki czemu możliwe jest ich jednorazowe pobieranie. Maseczki mogą być także wydawane z pojedynczych pudełek wyposażonych w perforowane otwory.

Reklama

Źródło: Tork/Essity

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę