Textar z imponującą liczbą premier rynkowych

Textar wprowadził do oferty nowe produkty Textar

Firma TMD Friction odnotowała 36 przypadków, w których należąca do niej marka Textar była jedyną marką premium oferującą klocki i tarcze hamulcowe do danych modeli aut w 2023 roku. Potwierdza to najwyższą szybkość reakcji i elastyczność rozwiązań marki dla niezależnego rynku części zamiennych. Łącznie w 2023 roku Textar wprowadził na rynek prawie 200 produktów.

Textar, hamulcowa marka premium, wprowadziła 193 nowe produkty na motoryzacyjny niezależny rynek części zamiennych w 2023 roku, w tym 36 produktów jako pierwsza (First to market). Oznacza to, że w 36 przypadkach Textar był jedyną marką oferującą części hamulcowe klasy premium do konkretnych modeli samochodów Sytuacja ta dotyczyła rozwiązań dla marek takich jak Mercedes, BMW, Porsche, Land Rover i inne, zarówno dla pojazdów osobowych, jak i użytkowych. Wiemy, że dostępność jest najważniejszym czynnikiem decydującym o zakupie części samochodowych na rynku wtórnym. Dlatego w przypadku naszej marki Textar nieustannie dążymy do zapewnienia maksymalnej szybkości wprowadzania na rynek i dostępności naszych produktów, jednocześnie nigdy nie robiąc tego kosztem jakości – mówi Marco Loth, Vice President Global Category Management, Sales & Trade Marketing w TMD Friction.

Powiązane firmy

Dzięki ciągłemu rozwojowi nowych produktów i rozsądnemu zarządzaniu stanami magazynowymi możemy pochwalić się faktem, że 36 z naszych nowych produktów było jedyną dostępną opcją klasy premium w momencie premiery, co stawia nas przed konkurencją. Nasi klienci wiedzą, że mogą nam zaufać, jeśli chodzi o dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań przeznaczonych na niezależny rynek części zamiennych. Między innymi to przyczynia się do faktu, że TMD Friction jest ekspertem numer jeden w dziedzinie materiałów ciernych na świecie – dodaje Marco Loth.

Textar_FTM_2023 Textar

Textar: najwyższej jakości hamulce OE

Textar zapewnia rozwiązania OE premium w zakresie układu hamulcowego, które spełniają wszelkie obecne, jak i przyszłe wymagania globalnej floty pojazdów. Od samochodów miejskich, przez hybrydy i auta elektryczne, po ciężarówki, oferta Textar obejmuje więcej zastosowań niż jakakolwiek inna marka na niezależnym rynku części zamiennych. Textar oferuje produkty dla 99,36% pojazdów europejskiego parku samochodowego, w tym dla 99,12% pojazdów elektrycznych. 

Nieustanne wprowadzanie innowacji

Eksperci Textar nieustannie opracowują nowe rozwiązania, nad którymi prace rozpoczynają się natychmiast po wprowadzeniu nowych pojazdów na rynek. Na rynek części zamiennych w 2023 roku pod marką Textar wprowadzono 193 nowe produkty, które obejmowały: 56 referencji klocków hamulcowych, 44 referencje tarcz hamulcowych i 93 inne produkty, takie jak bębny hamulcowe, szczęki, czujniki zarówno do samochodów osobowych, jak i pojazdów użytkowych. 

Dzięki markom OE premium, takim jak Textar i Pagid, ponad 140-letniemu doświadczeniu w dziedzinie hamowania i ponad 50 000 opracowanych do tej pory mieszanek ciernych, firma TMD Friction jest jednym z wiodących na świecie producentów materiałów ciernych dla przemysłu motoryzacyjnego i hamulcowego.

Źródł: Textar

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę