Targi Poznań Motor Show 2021 nie odbędą się w terminie czerwcowym

Targi Poznań Motor Show 2021 nie odbędą się w czerwcu 2021 r Poznań Motor Show
21.4.2021

Targi Poznań Motor Show 2021 nie odbędą się w czerwcu 2021 roku. Nowa data wydarzenia zostanie ogłoszona wkrótce.

Na stronie internetowej organizatora ukazał się oficjalny komunikat. Mająca się odbyć w tym roku impreza została przełożona z czerwca 2020 r. Nowy termin poznańskich targów motoryzacyjnych nie jest jeszcze znany. Jeżeli umożliwi to sytuacja epidemiczna, być może odbędą się one jesienią 2021 r.

Reklama

W oficjalnym komunikacie organizatora targów możemy przeczytać:

Drodzy Miłośnicy Motoryzacji!

Z przykrością informujemy, że ze względu na nieustannie niepewną sytuację epidemiczną targi Poznań Motor Show nie dojdą do skutku w dniach od 18 do 20 czerwca 2021 roku. Przygotowanie tak dużego i złożonego wydarzenia wymaga wielomiesięcznych przygotowań, które w obecnych warunkach są niemożliwe do zrealizowania.

O nowej dacie targów poinformujemy już niebawem. Obecnie konsultujemy propozycje nowego terminu z przedstawicielami branży motoryzacyjnej.

Równolegle pracujemy nad przygotowaniem alternatywnych wydarzeń dla miłośników motoryzacji, możliwych do zrealizowania w okresie letnim.

Do zobaczenia wkrótce!

Zespół Poznań Motor Show

Reklama

Organizator targów informuje, że w związku ze zmianą terminu imprezy wszystkim posiadaczom biletów przysługuje prawo do ich zwrotu. Osoby zainteresowane zwrotem wejściówek proszone są o kontakt z bileterią ToBilet w terminie do 30 kwietnia 2021 roku.

Źródło: www.motorshow.pl

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę