Szybkoschnący podkład Profix CP 375 Swift

Szybkoschnący podkład Profix CP 375 Swift Multichem
20.3.2017

Czas napraw karoserii samochodowych bardzo często wydłuża się ze względu na użyte podkłady. Ich czas schnięcia jest kluczowy, ponieważ decyduje o możliwości przystąpienia do szlifowania powierzchni.

W przypadku nowego podkładu akrylowego, Profix CP 375 Swift, udało się skrócić czas całkowitego wyschnięcia do niecałej godziny w temperaturze pokojowej. Umożliwia to, po tym czasie, przystąpienie do szlifowania.

Reklama

Co więcej, podkład można równie dobrze aplikować w metodzie „mokro na mokro”. Produkt zawiera składniki antykorozyjne, a tym samym, gwarantuje trwałość powłoki - producent udziela aż 10-letniej gwarancji na powłoki wykonane w zgodzie z technologią Profix.

Podkład można aplikować na wiele typów podłoży jak np.: stare powłoki lakierowe, grunty epoksydowe i reaktywne, bezpośrednio na stal, stal galwanizowaną, aluminium czy GFK. Do przygotowania gotowej mieszanki używamy tego samego utwardzacza (CP 216) i rozcieńczalnika (CP 040), które są uniwersalne do większości produktów marki, przez co możemy znacznie ograniczyć koszty gotowej mieszanki.

Reklama

Źródło: Multichem

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę