Szybkoschnący podkład Profix CP 375 Swift

Multichem
20.3.2017
Reklama
Reklama

Czas napraw karoserii samochodowych bardzo często wydłuża się ze względu na użyte podkłady. Ich czas schnięcia jest kluczowy, ponieważ decyduje o możliwości przystąpienia do szlifowania powierzchni.

W przypadku nowego podkładu akrylowego, Profix CP 375 Swift, udało się skrócić czas całkowitego wyschnięcia do niecałej godziny w temperaturze pokojowej. Umożliwia to, po tym czasie, przystąpienie do szlifowania.

Reklama

Co więcej, podkład można równie dobrze aplikować w metodzie „mokro na mokro”. Produkt zawiera składniki antykorozyjne, a tym samym, gwarantuje trwałość powłoki - producent udziela aż 10-letniej gwarancji na powłoki wykonane w zgodzie z technologią Profix.

Podkład można aplikować na wiele typów podłoży jak np.: stare powłoki lakierowe, grunty epoksydowe i reaktywne, bezpośrednio na stal, stal galwanizowaną, aluminium czy GFK. Do przygotowania gotowej mieszanki używamy tego samego utwardzacza (CP 216) i rozcieńczalnika (CP 040), które są uniwersalne do większości produktów marki, przez co możemy znacznie ograniczyć koszty gotowej mieszanki.

Reklama

Źródło: Multichem

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama