Pięć nowych świec zapłonowych DENSO

świece zapłonowe DENSO
25.5.2020

DENSO rozszerzyło ofertę świec zapłonowych Iridium Long Life o pięć nowych numerów katalogowych. Nowe świece mają 61 zastosowań i zastępują 11 numerów części OE.

Wprowadzone do oferty świece są już dostępne i mają zastosowanie w pojazdach marek Lexus, Suzuki i Toyota. Informacje o nowych częściach można też znaleźć w e-katalogu DENSO i w katalogu TecDoc. Szczegóły dotyczące zastosowań znajdują się w poniższej tabeli:

Program świec zapłonowych DENSO

DENSO wyznacza standardy technologii świec zapłonowych od 1959 roku. Wszystkie typoszeregi świec zapłonowych firma opracowuje i produkuje we własnych fabrykach, które posiadają certyfikaty QS 9000 oraz ISO 9000. Program świec zapłonowych DENSO dla rynku wtórnego obejmuje świece niklowe, platynowe, Twin Tip (TT) oraz świece irydowe i jest na bieżąco aktualizowany. Świece zapłonowe DENSO gwarantują wysokie osiągi silnika dla każdego samochodu, motocykla, łodzi i innych urządzeń z małymi silnikami.

Więcej informacji na temat świec zapłonowych DENSO można znaleźć na stronie www.denso-am.pl.

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę