Steinhof powraca do czeskich rajdów - 50. Rally Krumlov 2023

Steinhof powraca do czeskich rajdów Steinhof

Pierwszym startem Elefant Rally Team w tym sezonie był memoriał w Wieliczce. Teraz razem ze Steinhof nadszedł czas na podbój czeskich tras w Rajdzie Krumlov.

Jednym z najpopularniejszych rajdów samochodowych u naszych południowych sąsiadów jest Rajd Barum. Zespół Elefant Rally Team zgodnie z tradycją odwiedzi tę kultową imprezę także w tym roku. Jednak już dzisiaj czerwono-białe BMW E30 318 is w barwach Steinhof pojawi się w Czeskich Budziejowicach oraz w Czeskim Krumlovie, gdzie swoją bazę ma jubileuszowy 50. Rajd Krumlov.

Powiązane firmy

Jest to debiut dla Zbyszka Kotarby w tej imprezie, który dodatkowo do swojego samochodu na fotel pilota zaprosił czeskiego zawodnika - Radka Marunę. Jego doświadczenie na tamtejszych trasach, pomoże przygotować się do startu w tej trudnej imprezie. W ten sposób ambasador marki Steinhof - Zbyszek Kotarba stworzył wyjątkową międzynarodową załogę.

Start w 50. Rajdzie Krumlov w kategorii Legends to bardzo dobra okazja do zaprezentowania marki Steinhof czeskim kibicom. Widowiskowy charakter rajdu z rozgrywanymi po zmroku przejazdami odcinków specjalnych w pierwszym dniu zawodów, buduje niezwykłą atmosferę. Otwartość czeskich sympatyków rajdów do kontaktu z zawodnikami, a także ich umiłowanie do aktywnego trybu życia, pozwala skierować produkty oferowane przez Steinhof właściwiej nowej grupie odbiorców.

Rajd zaplanowano na piątek i sobotę. Do przejechania jest łącznie czternaście odcinków specjalnych, a cała trasa liczy ponad 500 km. Głównym celem z punktu widzenia sportowego jest przede wszystkim dojazd do mety. Okazja do zaprezentowania skuteczności klocków hamulcowych Steinhof w ekstremalnych warunkach nowej grupie potencjalnych klientów jest tutaj dodatkowym atutem.

Cieszę się, że organizator 50. Rajdu Krumlov zaprosił nas do startu w tych zawodach. Dzięki temu możemy uczestniczyć w jubileuszowej edycji i cieszyć kibiców swoją obecnością, a także jazdą po odcinkach specjalnych. Przede mną wiele nowości od tras wokół Krumlova po nowego pilota. Zabieramy ze sobą ogromną ilość pocztówek i gadżetów Steinhof, ponieważ nastawiamy się na tłumy entuzjastów rajdów samochodowych. Zapraszamy do obserwowania mediów społecznościowych Steinhof, gdzie pojawią się materiały z tego wydarzenia. Do zobaczenia na mecie – mówi Zbyszek Kotarba z Elefant Rally Team

Źródło: Steinhof

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę