Sposób na problem z kunami

Sposób na problem z kunami STOP&GO
5.5.2022

Kuny, które gnieżdżą się pod maskami samochodów, są w Polsce sporym problemem. Nie dość, że zostawiają na silniku resztki pożywienia, to mogą też zniszczyć podbitkę i wygłuszenie przestrzeni silnikowej. Potrafią też spowodować uszkodzenia znacznie bardziej niebezpieczne i kosztowne.

Przegryzione przewody elektryczne czy paliwowe oraz uszkodzone przewody płynu chłodniczego to tylko niektóre z uszkodzeń, które powodują kuny w przestrzeni silnikowej.

Wzorem akcji prowadzonej co roku producent urządzeń STOP&GO, które mają za zadanie odstraszenie tych niesfornych gryzoni spod maski auta, organizuje bezpłatny test urządzeń odstraszających. W imieniu producenta do udziału w teście zapraszamy użytkowników samochodów, którzy mają problem z nieproszonymi gośćmi pod maską swojego pojazdu.

pogryzione kable

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w teście? Wystarczy napisać e-mail do organizatora (na adres podany na końcu artykułu) i opisać swój problem z gryzoniem w samochodzie. W autach uczestników wytypowanych do udziału w teście bezpłatnie zostaną zamontowane urządzenia, które odstraszają kuny.

Selekcji zgłoszeń dokona organizator akcji, a urządzenia zostaną bezpłatnie zamontowane w czerwcu we współpracującym z organizatorem warsztacie „ARDA” przy ul. Przemkowskiej 20 we Wrocławiu. Personel warsztatu został przeszkolony w zakresie montażu urządzeń odstraszających kuny.

Sposób na problem z kunami zdjęcie w treści artykułu

Warunkiem wzięcia udziału w teście jest opisanie historii związanej z walką z kuną w samochodzie, a także wyrażenie zgody na publikację swojego wizerunku na łamach „autoEXPERTA”. Po zakończeniu akcji relacja wraz z opisem problemów z kunami zostaną opublikowane na łamach naszego czasopisma i na stronie WWW producenta odstraszaczy.

Po 3 miesiącach od instalacji tych urządzeń właściciele aut, w których zostaną one zamontowane, zostaną poproszeni o opinię o skuteczności działania tych produktów. Publikację podsumowania wraz z opiniami użytkowników zaplanowano w jednym z powakacyjnych wydań „autoEXPERTA”.

Zainteresowanych wzięciem udziału w teście odstraszaczy kun prosimy o kontakt z organizatorem: radoslaw.rokosz@stop-go.de.

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę