Spies Hecker - nowy grafik szkoleń

7.2.2014

Dostępny jest już nowy grafik szkoleń technicznych oferowanych przez Spies Hecker w pierwszym półroczu 2014 roku.

Bazując na zeszłorocznym zapotrzebowaniu klientów zespół Doradców Technicznych Spies Hecker proponuje następujące bloki tematyczne:

  1. Aplikacja i Cieniowanie cz. I i cz. II
  2. Color College
  3. Profesjonalne przygotowanie podłoży
  4. Spektrofotometr Color Dialog
  5. Systemy na pojazdy użytkowe
  6. Zarządzanie energią w warsztacie
Reklama

Kursy szkoleniowe prowadzą doskonale znani w branży, lubiani i cenieni za szeroką wiedzę i doświadczenie Doradcy Techniczni: Mariusz Safarzyński i Tomasz Kazakidis. Szkolenia mają formę warsztatów, łączących ćwiczenia praktyczne z teorią, w czasie której pozostawione jest pole do rozmów, wymiany spostrzeżeń i zadawania pytań.

„Nasze kursy są odpowiedzią na realne trudności, z jakimi borykają się lakiernicy. Pragniemy zaproponować klientom gotowe rozwiązania, aby uczynić ich pracę łatwiejszą i przyjemniejszą. Chcemy podzielić się naszą wiedzą i przećwiczyć na przykładach nasze rozwiązania - a wszystko w przyjaznej, jedynej w swoim rodzaju atmosferze, jaką gwarantuje tylko Spies Hecker”, powiedział Mariusz Safarzyński, Technical Brand Coordinator Spies Hecker.

Reklama

Więcej na temat każdego ze szkoleń na www.spieshecker.pl.

Zapraszamy na szkolenia w 2014 roku. Zapisy przyjmowane są online:

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę