SATAjet X 5500 True Soul – kolorowa dusza

14.9.2021
Reklama
Reklama

Nowy pistolet lakierniczy SATAjet X 5500 True Soul inspiruje pięknym i żywym designem. Zdobią go kolorowe, fantazyjne motywy, takie jak smoki, kobiece piękności, egzotyczne ryby, orły czy czaszka.

Już 10 lat temu zaprojektowany przez Leah Gall, znaną amerykańską artystkę aerografu, legendarny SATAjet 4000 B Heart & Soul inspirował malarzy na całym świecie.

Reklama

Specjalna edycja pistoletu natryskowego SATAjet X 5500 (z jednakowym uchwytem dla wersji z wyświetlaczem i bez) jest teraz dostępna we wszystkich wersjach i wybranych rozmiarach dysz, z opcją technologii HVLP i RP oraz zestawem dysz I i O.

SATAjet X 5500 True Soul jest w pełni funkcjonalny i nadaje się do codziennego użytku w kabinie lakierniczej. Limitowana edycja specjalna pistoletu natryskowego SATAjet X 5500 True Soul jest dostępna od 14 września 2021 r. u dealera SATA – tylko do wyczerpania zapasów.

Reklama

Źródło: SATA

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama