Rozwiązania MILWAUKEE® dostępne w Inter Cars

Rozwiązania MILWAUKEE® dostępne w Inter Cars Inter Cars

Klienci największego dystrybutora części motoryzacyjnych w Polsce zyskują dostęp do akumulatorowych rozwiązań amerykańskiej marki MILWAUKEE®. W ofercie Inter Cars fachowcy z branży znajdą elektronarzędzia, oświetlenie, narzędzia ręczne, wózki narzędziowe, modułowe systemy do przechowywania i transportowania, jak również środki ochrony indywidualnej.

Trwałe, wydajne i przyjazne środowisku rozwiązania MILWAUKEE® idealnie sprawdzają się nawet w ekstremalnych warunkach, które często mają miejsce w warsztatach. Teraz do rozwiązań MILWAUKEE® zyskali dostęp klienci Inter Cars, którzy mogą wykorzystać je na co dzień w pracy związanej m.in. z serwisowaniem aut, sezonową wymianą opon, a także koniecznością uzyskania lepszych osiągów i podniesienia wydajności swoich pracowników.

Dlaczego Inter Cars oferuje MILWAUKEE®?

Zdecydowaliśmy się wprowadzić produkty MILWAUKEE® do naszej oferty ze względu na ich jakość, trwałość, ale także szeroki asortyment. Każdego dnia widzimy, z jakimi wyzwaniami mierzą się mechanicy. Doskonale czujemy, jak ważna jest dla nich efektywność, na którą istotny wpływ mają kupowane przez nich narzędzia, akcesoria oraz środki ochrony indywidualnej – stwierdza Mariusz Syty, Starszy Specjalista ds. Produktu w Inter Cars.

MILWAUKEE_Inter_cars Inter Cars

Jaki asortyment MILWAUKEE® dostępny jest w Inter Cars?

Dajemy naszym Klientom dostęp do rozwiązań z elastycznym systemem akumulatorowym. Klucze udarowe, wiertarki, szlifierki kątowe czy pilniki taśmowe – wszystkie te narzędzia mogą pracować wymiennie na tym samym akumulatorze. To szansa na stworzenie bezpieczniejszego środowiska pracy, czyli bez kabli czy emisji spalin. Jeśli do tego dodamy stale rozwijaną ofertę artykułów BHP, oświetlenia do motoryzacji, narzędzi ręcznych, systemy przechowywania PACKOUT, wózki narzędziowe, akcesoria, w tym nasadki udarowe, to widzimy, że oferta Inter Cars znacząco też wzbogaca się o nowe, wartościowe rozwiązania dla mechaników – dodaje Mariusz Syty.

Zakup produktów MILWAUKEE® w Inter Cars uprawnia klientów do skorzystania z rozszerzonej, trzyletniej gwarancji

MILWAUKEE® jest przodującym producentem elektronarzędzi Heavy Duty, przenośnych elektronarzędzi i akcesoriów, narzędzi ręcznych, modułowych systemów przechowywania czy środków ochrony indywidualnej dla profesjonalnych użytkowników. Od momentu rozpoczęcia działalności w 1924 roku, marka MILWAUKEE® jest liderem w branży elektronarzędzi zarówno pod względem trwałości, jak i wydajności. Bez emisji spalin, bez konserwacji i zawsze z dbałością o maksymalną wygodę i bezpieczeństwo użytkowników.

Źródło: Inter Cars

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę