Regenerowane zaciski hamulcowe Ferodo

Regenerowane zaciski hamulcowe Ferodo
9.7.2020

Inter Cars wprowadza do swojej ofety regenerowane zaciski hamulcowe marki Ferodo do samochodów osobowych oraz dostawczych.

Docelowo w ofercie Inter Cars pojawi się aż 1800 referencji  – 980 na przednią oś oraz 820 na tylną. Warto wspomnieć, że w ofercie firmy znajdują się również tarcze i klocki hamulcowe marki Ferodo. Oznacza to, że Inter Cars jest jedynym dystrybutorem w Polsce, który w swojej ofercie posiada cały komplet wspomnianego producenta.

Zregenerowane fabrycznie zaciski marki Ferodo dostępne są dla klientów już od 119 zł –  jest to cena hurtowa, naliczana po zwrocie rdzenia. Rozwiązanie to pozwala na znaczącą oszczędność czasu, ponieważ fabrycznie regenerowane zaciski są kompletne i gotowe do montażu. Dodatkowo każdy produkt objęty jest 24-miesięcznym okresem ochronnym.

Zdecydowana większość zacisków Ferodo zawiera kaucję za wymontowaną część. Zwrócone w ramach kaucji rdzenie są wykorzystywane ponownie, co przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Eksperci zalecają, aby napraw układu hamulcowego dokonywać zgodnie z zaleceniami producenta. Rekomendują równoczesną wymianę części zarówno po prawej, jak i po lewej stronie pojazdu. Wymiana klocków, tarcz i zacisków hamulcowych „parami” gwarantuje identyczne parametry z obydwu stron samochodu.

Należy pamiętać, iż układ hamulcowy jest jednym z najważniejszych elementów w samochodzie. Dbanie o jego stan wpływa bezpośrednio na bezpieczeństwo nasze, jak i innych uczestników ruchu drogowego.

Źródło: Inter Cars

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę