Promocja „Mechaniku postaw na BILSTEIN” powraca

Promocja „Mechaniku postaw na BILSTEIN” powraca BILSTEIN
2.3.2022

Z pierwszym dniem marca 2022 roku startuje kolejna akcja promocyjna BILSTEIN. Premiowane są zakupy wszystkich produktów z katalogu producenta amortyzatorów i elementów zawieszenia z Ennepetal.

Akcją promocyjną „Mechaniku postaw na BILSTEIN” objęte są wszystkie produkty z linii Replacement i Performance: amortyzatory, zawieszenie pneumatyczne, sprężyny oraz zestawy montażowe (górne mocowanie łożyska, odboje, osłony etc.). Każdy ich zakup na łączną kwotę trzech tysięcy złotych netto premiowany jest kompletem odzieży roboczej. Składa się on z firmowej koszulki, rękawic oraz spodni.

– Zorganizowana przed rokiem akcja sprzedażowa BILSTEIN spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony warsztatów. Co może zaskakiwać, nie było w niej dodatkowych upustów od złożonego zamówienia. Mechanicy otrzymywali komplet odzieży ochronnej do swojej codziennej pracy, która okazała się praktyczniejszą nagrodą – mówi Tomasz Siemek, brand manager marki BILSTEIN w Polsce.

Promocja potrwa od 1 marca do 15 kwietnia 2022 roku lub wyczerpania pakietów nagród. Partnerami akcji „Mechaniku postaw na BILSTEIN” są sieci dystrybucji Auto Land, Auto Partner, Inter Cars, Inter Parts, Motogama oraz Polcar. Bezpośrednio u nich odbierana będzie odzież robocza.

Źródło: BILSTEIN

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę