Program Ford Używane wprowadza Raport Historii Pojazdu

Program Ford Używane wprowadza Raport Historii Pojazdu Ford

Zakup samochodu używanego wiąże się czasami z pewnym ryzykiem. Nierzadko zdarza się, że największą wadą takiego auta jest jego poprzedni właściciel i zatajona historia. W ramach programu Ford Używane stawia się nacisk na jakość. Dlatego dokumentacja oferowanych pojazdów może być dodatkowo uzupełniona o raport historii AutoDNA.

Ford Używane to specjalny program sprzedaży starannie wyselekcjonowanych i dokładnie sprawdzonych samochodów używanych. W ofercie znaleźć można samochody marki Ford, które mają maksymalnie 8 lat i nie więcej niż 150 tys. kilometrów przebiegu. Każdy z nich przechodzi 150-punktową kontrolę. Po jej zakończeniu wydawany jest protokół kontrolny, który staje się podstawą do wydania Certyfikatu Jakości Pojazdu Ford. Samochody nie mają więc żadnych ukrytych wad.

Nowością w programie Ford Używane jest raport AutoDNA, który dodatkowo uwierzytelnia ich stan techniczny. Dane zawarte w takim raporcie stanowią nieodzowny element sprawdzenia auta i obejmują między innymi:

  • Sprawdzenie baz skradzionych pojazdów;
  • Dane techniczne pojazdu;
  • Archiwalne zdjęcia pojazdu;
  • Przeznaczenie pojazdu;
  • Informacje o odczytach drogomierza;
  • Informacje o zgłoszonych uszkodzeniach, wypadkach, szkodach;
  • Usterki fabryczne auta;
  • Zastawy skarbowe wykonywanych okresowych badaniach technicznych;
  • Inne.

Samochody oferowane w programie Ford Używane mają być najwyższych lotów. Dlatego tak wielką wagę przykładamy do naszego Certyfikatu Jakości Pojazdu Ford, a teraz rówież do raportu AutoDNA. Nawiązanie współpracy z AutoDNA to kolejny krok milowy na drodze do naszej transparentnej sprzedaży aut używanych umożliwiającej pewny i rzetelny zakup samochodu z drugiej ręki.

mówi Maciej Rajewski, kierownik programu Ford Używane w Ford Polska.

Samochody oferowane w programie Ford Używane są sprzedawane z 12-miesięczną bezpłatną gwarancją bez limitu kilometrów. Klienci mogą doposażyć się w pakiety gwarancyjne nawet do 3 lat. Dodatkowo w pakiecie oferowane jest 12-miesięczne ubezpieczenie Assistance.

Źródło: Ford

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę