Produkt nominowany: Światła drogowe i robocze OSRAM LEDriving

PRODUKT ROKU 2020: Światła drogowe i robocze OSRAM LEDriving
10.6.2020

Kategoria w konkursie: części i akcesoria motoryzacyjne

Firma OSRAM oferuje szeroką gamę lamp drogowych i roboczych LEDriving. To dodatkowe źródła światła, które mają za zadanie wspomóc fabryczne światła drogowe lub oświetlić miejsce pracy maszyny. Dzięki zastosowaniu rozwiązania Free-Form lampy, mimo niezwykle jasnego światła, nie oślepiają. Lampy drogowe mają homologację ECE i można używać ich na drogach publicznych, lampy robocze zaś można stosować np. na budowach czy podczas jazdy off-road.

Osram LEDriving ECE

Do wyboru są różne rodzaje lamp – wielofunkcyjne, łączące oświetlenie drogowe ze światłami pozycyjnymi, lampy dalekiego lub bliskiego zasięgu. Co ważne, strumień świetlny lamp roboczych i drogowych to rzeczywista wartość w czasie pracy lampy, nie zaś – jak podają niektórzy producenci – zaraz po włączeniu czy w wyniku zsumowania strumieni poszczególnych diod. Lampy LEDriving mają niezwykle wytrzymałe soczewki z poliwęglanu i zintegrowany sterownik, a konstrukcja gwarantuje efektywne odprowadzanie ciepła, dzięki czemu ich trwałość wynosi do 5000 h, a gwarancja trwa 5 lat.

Osram Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa
tel. 22 376 57 00
www.osram.pl/am

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę