PRODUKT ROKU 2017: KTS 350 – samodzielny tester usterek

Bosch
3.7.2017

Kategoria w konkursie: wyposażenie warsztatu i oprogramowanie

Tester Bosch KTS 350 to mobilne, uniwersalne urządzenie do diagnozy sterowników, wyszukiwania usterek, naprawy i serwisowania.

Obsługuje zarówno wszystkie popularne interfejsy, jak i te bazujące na sieci Ethernet, znane także pod skrótem DoIP (Diagnostics over Internet Protocol; z ang. diagnostyka poprzez protokół internetowy). Zaletą tego rozwiązania jest prawie 100-razy szybsza niż w dotychczas wykorzystywanych złączach transmisja danych. Tym samym jest doskonale przygotowany do przyszłych wymagań na polu serwisowania. KTS 350 jest wyposażony w tzw. port PassThru służący do reprogramowania i korzystania z portali on-line producentów pojazdów. Przy wykorzystaniu PassThru możliwe jest obsługiwanie 14 marek samochodów, od grupy Volkswagena poprzez Mercedes-Benz, aż do Land Rovera.

Powiązane firmy

Bosch - Robert Bosch Sp. z o.o.

Wyraźnie mocniejszy w stosunku do poprzednika procesor zapewnia w połączeniu z aktualnym systemem operacyjnym Windows 10 szybkie uruchamianie programu i szybszą pracę. KTS 350 jest dostarczany z zainstalowanym już fabrycznie programem do diagnostyki Bosch ESI[tronic] 2.0. Urządzenie jest uniwersalne w zastosowaniu i w sposób optymalny nadaje się jako tester typu „wszystko w jednym” na przykład dla niezależnych warsztatów, sieci serwisów typu fast fit oraz jako drugi tester do użytku mobilnego.

Robert Bosch Sp. z o.o.
Automotive Aftermarket
ul. Jutrzenki 105, 02-231 Warszawa
www.bosch.pl
www.motobosch.pl

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę