PRODUKT ROKU 2017: Instrukcje napraw „EBR - Znane błędy online”

Bosch
3.7.2017

Kategoria w konkursie: wyposażenie warsztatu i oprogramowanie

EBR to rozwiązanie dla warsztatów poszukujących informacji dotyczących naprawy pojazdów. W oprogramowaniu diagnostycznym ESI[tronic] 2.0 dostępny jest obecnie nowy rodzaj informacji „EBR – Znane błędy online”, opartych na bazie praktycznej wiedzy warsztatowej. Oprogramowanie to oferuje rozwiązania naprawcze dla usterek, które napotykają warsztaty samochodowe w czasie swojej codziennej pracy. Są to instrukcje zweryfikowane i sprawdzone przez fachowców z firmy Bosch. Oznacza to oszczędność czasu i pieniędzy dla warsztatu i gwarantuje zadowolenie klienta z naprawy.

Powiązane firmy

Bosch - Robert Bosch Sp. z o.o.

Program EBR zawiera ponad 500 000 instrukcji i baza ta stale się powiększa. Każdorazowo po skorzystaniu z instrukcji naprawy warsztat ma możliwość wyrażenia swojej opinii na temat przydatności podanych wskazówek. W tym celu służy dodatkowe okno, w którym pojawia się pytanie: „Jak bardzo pomocne były to informacje?” Wystarczy jedynie zaznaczyć jedną z trzech proponowanych odpowiedzi i w ten sposób przesyłana jest informacja zwrotna do firmy Bosch.

Wszystkie instrukcje są rzeczywistymi przypadkami warsztatowymi, które trafiają do infolinii technicznej Boscha lub są opisane i zweryfikowane w internecie poprzez fachowców z tzw. światowej społeczności diagnostycznej.

Robert Bosch Sp. z o.o.
Automotive Aftermarket
ul. Jutrzenki 105, 02-231 Warszawa
www.bosch.pl
www.motobosch.pl

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę