Produkt nominowany: TEXA RCCS3 BT – profesjonalne urządzenie do kalibracji kamer i radarów (ADAS)

Produkt nominowany: TEXA RCCS3 BT do kalibracji ADAS TEXA Poland
4.7.2022

Kategoria w konkursie: wyposażenie warsztatu i oprogramowanie

RCCS 3 BT to innowacyjny zestaw do kalibracji radarów, lidarów, kamer i czujników w systemach ADAS. RCCS3 wykorzystuje cyfrowe obrazy paneli, wyświetlanych na 75-calowym ekranie o rozdzielczości 4K. Zgodnie z wytycznymi producentów pojazdów panele wyświetlane są w skali 1:1, bez ich deformowania i zmieniania ich oryginalnego rozmiaru, co gwarantuje poprawność i bezpieczeństwo wykonywanych kalibracji.

Procedury napraw wspierane są poprzez oprogramowanie TEXA IDC5, które prowadzi mechanika krok po kroku przez cały cykl kalibracji, a wykorzystywane w zestawie dalmierze z komunikacją bluetooth umożliwiają precyzyjne wypozycjonowanie urządzenia bez potrzeby dokonywania ręcznych pomiarów. Dzięki ciągłym aktualizacjom oprogramowania regularnie udostępniane są dodatkowe panele dla najnowszych modeli pojazdów, a przypisane do nich karty pomocy gwarantują, że naprawa wykonana zostanie z najwyższą precyzją oraz zgodnie z zaleceniami OEM.

TEXA Poland Sp. z o.o.
ul. Brzezińska 52A, 41-404 Mysłowice
tel. +48 32 36 41 880
e-mail: info.pl@texa.com
www.texapoland.pl
www.facebook.com/texa.poland
Produkt nominowany: TEXA RCCS3 BT – profesjonalne urządzenie do kalibracji kamer i radarów (ADAS) zdjęcie w treści artykułu

 

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę