Premiera video Castrol EDGE #TITANIUMGAMER

Castrol
4.4.2018
Reklama
Reklama

Castrol EDGE zaprezentował najnowsze, pełne adrenaliny video, które pozwoli ostatecznie rozstrzygnąć, czyje umiejętności są najlepsze. W niesamowitym pojedynku na pustyni starli się jeden z najlepszych drifterów na świecie oraz jeden z najpopularniejszych brytyjskich gamerów. W ramach wyzwania #TITANIUMGAMER, dwóch rywali ścigało się w prawdziwych samochodach Ford Mustang, zmodyfikowanych w taki sposób, aby poczuli się oni, jakby kierowali wirtualnym autem w grze komputerowej.

Wyzwanie TITANIUM GAMER, które powstało we współpracy z firmą Electronic Arts Inc. (NASDAQ: EA) zostało zainspirowane fabułą jednej z najlepiej sprzedającej się serii gier na świecie Need for Speed™. Video TITANIUM GAMER promuje nową misję „Titanium Trials” w grze Need for Speed Payback. Została ona opracowana przez światowej klasy studio Ghost, we współpracy z Castrol EDGE. Misja „Titanium Trial”, dostępna od 20 marca 2018 r., pozwoli graczom na zmierzenie się z warunkami off-roadu w wyścigu na czas, który będzie odbywać się w scenerii Mount Providence.

Vivek Rampal, Globalny Dyrektor ds. Marketingu działu Samochody i Motocykle firmy Castrol, skomentował współpracę Castrol i EA następująco – Istnieje silna synergia między markami Need for Speed i Castrol EDGE - obie marki skupiają się na przesuwaniu granic. TITANIUM GAMER to wyzwanie całkowicie unikalne, ponieważ wykorzystuje technologię komputerową do zobrazowania roli, którą odgrywa olej w osiągach silnika. Castrol EDGE świetnie się sprawdza w każdych warunkach, niezależnie od wymagań samochodu lub  kierowcy.

Christian Sponziello, Dyrektor ds. Współpracy Marki EA, dodaje – Współpraca z Castrol EDGE przy projekcie Titanium Gamer była naprawdę ekscytująca. Ten innowacyjny program pozwolił nam na przeniesienie doświadczenia z jazdy Need for Speed za kółko prawdziwego samochodu, co Luke i Theo uznali za niezwykle emocjonujące.

Na czym polegało wyzwanie TITANIUM GAMER? Castrol EDGE zaprosił Luke'a Woodhama, driftera i Theo Thomas, influencera ze świata Need for Speed, do ścigania się na zamkniętym, pustynnym torze w prawdziwym samochodzie Ford Mustang. Dzięki kamerze zamontowanej na tyle samochodu, obaj kierowcy mogli poczuć się jakby prowadzili samochód w grze Need For Speed – wykorzystując perspektywę trzeciej osoby. Celem wyzwania było przekonanie się, kto pierwszy ukończy wyścig i zostanie ukoronowany tytułem „Titanium Strong”.

Każdy kierowca musiał polegać na swoich instynktownych umiejętnościach i ufać osiągom samochodu podczas jazdy po torze, tak jakby ścigał się po torze Liberty Desert w Fortune Valley, dostępnym w Need for Speed Payback.

Drifter Luke Woodham powiedział – Kiedy Castrol EDGE zaproponował mi wzięcie udziału w tej akcji, zabrzmiało to jak wyjątkowe wyzwanie. Wiedziałem, że nie mogę go przegapić. I w rzeczywistości było to jedno z najbardziej ekscytujących i najtrudniejszych doświadczeń z jazdy w moim życiu.

Gamer Theo Thomas powiedział – To było oczywiście o wiele trudniejsze niż gra, ponieważ musiałem też pamiętać, że prowadziłem prawdziwy samochód - było to ogromne wyzwanie dla zmysłów.

Video pojedynku TITANIUM GAMER jest przeplatane ujęciami z gry Need for Speed Payback, tak aby uzyskać niepowtarzalne wrażenia. To ekscytujące doświadczenie dla graczy, a także dla pasjonatów jazdy i przekraczania limitów. Gracze doceniają gry, które oddają realia dzisiejszego świata; bogate, wciągające, ekscytujące doświadczenia, które pozwalają im w pełni przenieść się do wirtualnej rzeczywistości.  To właśnie stanowiło inspirację dla TITANIUM GAMER – wyzwania, które łączy prawdziwy świat ze światem wirtualnym.

Reklama

 

Reklama

Więcej informacji dostępnych jest pod adresem https://www.castrol.com/pl_pl/poland/car-engine-oil/oleje-silnikowe-castrol/castrol-edge/titanium-trials/titanium-gamer.html.

Źródło: Castrol

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama